Feyyaz Şerifoğlu'nun ikizi gün yüzüne çıktı! Gözleri hayran bıraktı...

Son olarak Kanal D'nin 'Camdaki Kız' adlı dizisiyle ekrana gelen ünlü oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, yakında TRT 1'de yayınlanacak olan 'Ağlayan Gelin' dizisinde 'Yasin'i canlandıracak. Dizide ünlü ismin ikizine hayat verecek oyuncu da belli oldu.

Feyyaz Şerifoğlu'nun ikizi gün yüzüne çıktı! Gözleri hayran bıraktı...
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2023 21:16

'Kırmızı Oda' adlı dizide canlandırdığı 'Can' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Feyyaz Şerifoğlu, son olarak 'Camdaki Kız' adlı dizisindeki performansıyla büyük beğeni topladı. İkinci kez başrol olarak izleyiciyle buluşacak olan ünlü oyuncu Şerifoğlu'nun 'Ağlayan Gelin' dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. 'Yasin' karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncunun dizideki ikizini canlandıracak isim de belli oldu. 

'Ağlayan Gelin' Dizisinde Feyyaz Şerifoğlu'nun İkizi Belli Oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Ağlayan Gelin” TRT’nin merakla beklenen dizilerinin başında geliyor. Dizide Feyyaz Şerifoğlu’nun hayat verdiği Yasin’in kardeşi Ersin’i canlandıracak oyuncu için uzun bir arayış sonrasında seçim yapıldı. Atlas Önel “Ağlayan Gelin”in Ersin’i oldu.

adsiz-001.png

Atlas Önel daha önce Börü’de “Yunus Kunduz” rolüne hayat vermişti. Yönetmenliğini Yıldız Aşanboğa’nın yapacağı diziyi ödüllü senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem kaleme alıyor. Dizi hayatı futbol kurallarıyla anlatan senaryosuyla dikkat çekiyor.

Etiketler :