Final yapacak denen “Kardeşlerim” dizisinde Asiye için yeni partner! Kadro değişiyor

NGM’nin atv’de seyirciyle buluşan fenomen dizisi “Kardeşlerim”in ekibine çok yakışıklı bir oyuncu daha katılıyor. ATV diziyi final yaptırmayacak

Final yapacak denen “Kardeşlerim” dizisinde Asiye için yeni partner! Kadro değişiyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2023 22:42

 

ATV ekranlarında yayımlanan Kardeşlerim dizisi kadrosunu yenilemeyi sürdürüyor. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Kardeşlerim dizisine bir oyuncu daha katılacak. Asiye karakterinin yeni partneri kim oluyor?

“Kardeşlerim” dizisi 4. sezonunda da büyük bir ilgiyle izleniyor. Sevilen dizinin dün ekrana gelen bölümü tüm kişiler’de 6.72 reytingle 3., AB’de 2.65 reytingle 9., ABC1’de 3.79 reytingle 7. oldu. Sezon başında Onur Seyit Yaran’ın ayrıldığı dizinin kadrosuna yeni bir jön katılıyor. Serkan Birinci’nin yönettiği dizinin kadrosuna Berk Bakioğlu katıldı.

berk-bakioc49flu-fotoc49fraflarc4b1.jpg

Genç oyuncu “Kardeşlerim” dizisinde “Sarp” rolüne hayat verecek. Sarp’ın Asiye’nin yeni partneri olacağı konuşuluyor. Öte yandan Su Burcu Yazgı Coşkun’un kulislerde ocak ayında projeye veda edeceği söylentisi dolaşıyor. Bir diğer iddia ise genç yıldızın dizideki durumunun henüz netleşmediği yönünde… Bakalım Asiye rolünün hikâyesi dizide nasıl şekillenecek?

Kardeşlerim, NGM imzalı, ilk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Serkan Birinci'nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dram, gençlik ve romantik türündeki Türk televizyon dizisidir. 

KARDEŞLERİM SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Kardeşlerim dizisinin Mayıs 2024 tarihinde sezon finali yapması bekleniyor. Başka bir deyişle Kardeşlerim dizisi sezon sonuna kadar ekranda kalmaya devam edecek. 

Etiketler :