FOX TV anlaşmayı sağladı! Yasak Elma dizisine ünlü oyuncu geri dönüyor

6 sezondur FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde beklenmedik gelişme. Ünlü oyuncu diziye dahil oluyor.

FOX TV anlaşmayı sağladı! Yasak Elma dizisine ünlü oyuncu geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2022 15:30

6 sezondur reytingleri alt üst eden Yasak Elma dizisi FOX TV'nin en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sezonlarda diziden ayrılan ünlü oyuncu diziye geri dönecek. 

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre FOX’un gözbebeği projelerinden Yasak Elma dizisine sevilen oyuncu geri dönüyor. Yurt dışı satışları da çok iyi olan dizinin ilk sezonlarında oynayan Sevda Erginci projeye geri dönüyor.

Dizide Yıldız’ın ablası Zeynep rolüne hayat veren Erginci, Alihan’a hayat veren Onur Tuna’yla beraber senaryo gereği evlenip yurt dışına yerleşmişti. Kulislerde konuşulanlara göre Zeynep “Yasak Elma”ya boşanmış ve başka biriyle evlilik yapmış olarak dönecek. Ancak Zeynep’in dizide uzun soluklu kalmayacağı, konuk olacağı öğrenildi.

1695050.jpg

Öte yandan dizinin 150. bölümüne bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen ünlü manken Aylin Arasıl konuk oyuncu olacak. Arasıl’ın “Leyla” karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Sevda Erginci aslında bir bakıma yuvaya geri dönmüş oluyor. Elkızı dizisinde de başrol oyuncusu olan Sevda Erginci, FOX TV'ye veda etmişti. Yeniden Yasak Elma dizisine geri dönecek olmasıyla ünlü oyuncunun hayranları da çok sevinmiş oldu. Sevda Erginci, Elkızı dizisinde Ezo karakterine hayat veriyordu. Bu dizideki partneri ise İsmail Ege Şaşmaz'dı.

Dizi beklenen ilgiyi görmedi ve tıpkı yıllar önce olduğu gibi final yaptı. Elkızı dizisi seneler önce TRT ekranlarında da yayınlanmıştı. Dizinin başrol oyuncuları arasında Perihan Savaş gibi ünlü isimlerde yer alıyordu. 

SON DÖNEMLERİN EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN OYUNCUSU

Sevda Erginci şimdiye dek Star TV, TRT1 ve FOX TV başta olmak üzere çok sayıda TV kanalında dizileriyle yer aldı. Son dönemin en çok ilgi gören oyunculardan biri olan Sevda Erginci doğal ve samimi tavırlarıyla dikkat çekiyor.

SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?

Sevda Erginci (d. 3 Ekim 1993, İstanbul), Türk oyuncu. Sevda Erginci'nin annesi Makedonya göçmeni, babası ise Mardinlidir. Kariyerine tiyatro ile başlamıştır ve Yıldız Kenter tiyatrosunda eğitim almıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan Sevda Erginci son olarak Uyanış: Büyük Selçuklu Turna karakterini canlandırmaktadır.