FOX TV seyircileri Merakla bekliyordu. Selçuk Tepeli ve İsmail Küçükkaya'dan haberler var!

FOX Haber’in başarılı anchormanleri Selçuk Tepeli ve İsmail Küçükkaya uzun bir süredir yaz tatilindeydi. Ekrana dönecekleri tarih belli oldu.

FOX TV seyircileri Merakla bekliyordu. Selçuk Tepeli ve İsmail Küçükkaya'dan haberler var!
Yayınlanma Tarihi : 18 Ağustos 2022 13:37

Her yıl olduğu gibi bu yazda haber sunucuları tatile çıktı. Özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan Ana Haber bülteni ve Sabah bülteni Türkiye'de en çok izlenen haber programları arasında.

Sabah haberlerini İsmail Küçükkaya sunarken Ana haber bültenini ise Selçuk Tepeli sunuyor. Selçuk Tepeli ve İsmail Küçükkaya bir süredir yaz tatilindeydi.

Sevilen iki sunucunun ekrana ne zaman döneceği büyük merak konusuydu

Nihayet sevilen sunucuların ne zaman ekrana döneceği belli oldu.

FOX TV'den konuyla ilgili olarak bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber” ve “İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat” 29 Ağustos Pazartesi itibarıyla hafta içi her gün yeniden FOX’ta.

foxhaber-2022-750x375-c.webp

Objektif yayıncılığı esas edinen Doğan Şentürk yönetimindeki FOX Haber; her zamanki gibi güvenilir, tarafsız ve kaliteli haber bültenleriyle bu sezon da sormaya, sorgulamaya ve saklamamaya devam edecek.

REYTİNG DEPOSU

FOX TV ekranlarında yayınlanan haber bültenleri adeta reyting deposu olmuş durumda. Programlar öyle çok izleniyor ki çok sayıda dizi ve yarışma programı ile FOX TV'de yayınlanan haber bültenlerinin gerisinde kalıyor. Özellikle Selçuk Tepeli'nin çok sayıda rakibine fark attığı biliniyor.