FOX TV, TRT1 VE STAR TV derken bir final haberi de ATV'den! İddialı dizi final yapıyor

Çok sayıda TV dizisi için final kararı verildi. Şimdi de ATV ekranlarında yayınlanan dizi final yapacak

FOX TV, TRT1 VE STAR TV derken bir final haberi de ATV'den! İddialı dizi final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 14 Aralık 2022 21:50

Ekranda yaprak dökümü sürmekte. Özellikle FOX TV büyük bir deprem yaşadı. Kanalın peş peşe dizileri final yaptı.

Final yapan diziler arasında iddialı dizilerde bulunmakta. ''Bir Peri Masalı, Mahkum, Darmaduman ve Tozluyaka'' final yapan diziler arasında.

Kanalda yer alan  Kanunsuz Topraklar ve Elkızı dizileri de final yapmıştı. FOX TV'deki bu deprem diğer kanallara da sıçradı.

Dizi fabrikası olarak bilinen ATV'de ise ilk final haberi bugün geldi. Bilindiği gibi ATV ekranlarında yayınlanan diziler genelde izlenme rekorları kıran dizilerden oluyor.

ATV'de yayınlanan diziler çoğu zaman uzun soluklu oluyor.

Yalnız Kurt dizisi için ise gelen haberler kötü. Yalnız Kurt dizisine ATV yönetimi final kararı verdi.

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberde; Yalnız Kurt dizisinin finaliyle ilgili bilgilere yer  verildi.

Final yapan dizilere bir proje daha eklendi. Ekrandaki yaprak dökümü sürüyor. atv’nin 2. sezondur devam eden dizisi “Yalnız Kurt” için final kararı alındı.

yalniz-1.jpg

Dizinin yağım şirketi Sinegraf ekibine gönderdiği veda yazısında şu satırlara yer verdi:

“Üzülerek belirtmeliyiz ki, sizlerle birlikte çıkmış olduğumuz Yalnız Kurt hikayemizin sonuna geldik. 30 Aralık 2022 tarihinde yayınlanacak 32. bölüm itibariyle projemizi sonlandırma kararı aldık. Bu süreçte emekleriniz işbirliğinize özverili çalışmalarınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yeni anlatacağımız hikayelerde sizlerle yeniden buluşmak üzere…”