FOX TV'de beklenmedik gelişme: Apar topar ekrandan çekilme kararı aldılar

FOX TV ekranlarında yayımlanan Kısmet ve Yaz Şarkısı dizileri final yapıyor. İki dizi için apar topar final kararı verilince iki dizi ekrandan çekilme kararı aldı.

FOX TV'de beklenmedik gelişme: Apar topar ekrandan çekilme kararı aldılar
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2023 13:53

Yaz dizileri final yapmaya devam ediyor. telgraf.net sitesindeki habere göre; FOX TV'nin yaz aylarının başında seyirciyle buluşturduğu Kısmet ve Yaz Şarkısı dizileri reytinglerde başarı yakalayamadı. Genç oyuncuların başrollerini paylaştığı iki dizi önümüzdeki günlerde final yapacak.

YAZ ŞARKISI 8. BÖLÜMLE BİTİYOR

yaz-sarkisi-haber-resim-0bfa9797-2ff6-48f0-aa59-19ade58d3d9a.jpg


Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Pastel Film tarafından yapılan ve başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş ile Mustafa Mert Koç'un başrolünü paylaştığı Yaz Şarkısı dizisi 8. bölümle ekrana veda edecek.

KISMET DİZİSİ DE FİNAL YAPIYOR

kismet-haber-resim-6ec71dd9-c675-4aeb-8ce4-89679631a4a2.jpg
Kanalın diğer iddialı dizisi Kısmet de istenilen başarıyı yakalayamadı. NTC Medya'nın Cem Gelinoğlu ile Özge Özacar'ı başrollerde bir araya getirdiği komedi dalındaki Kısmet dizisi de ekran macerasını noktalayacak. Kısmet dizisi ya 10. bölümde bitecek ya da 13. bölüme tamamlanacak. Ekip kanaldan gelecek bölüme göre hazırlık yapacak


4 YENİ DİZİ GELİYOR


Başrollerini Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın paylaştığı Ruhun Duymaz isimli bir yazlık dizisi daha bulunan FOX TV, yeni sezonda Kirli Sepeti, Hudutsuz Sevda, Kader Bağları ile Yabani'yi de seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

YASAK ELMA YENİ SEZONDA YOK

Öte yandan FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni sezonda ekranda olmayacak. Dizi, Haziran ayında final yaparak ekranlara veda etmişti. 
 

Etiketler :