FOX TV'deki Mahkum dizisinden acı haber! Basındaki İddialar doğru çıktı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin ikinci sezonuyla ilgili iddialar doğru çıktı! Kadroya bir isim daha veda ediyor

FOX TV'deki Mahkum dizisinden acı haber! Basındaki İddialar doğru çıktı
Yayınlanma Tarihi : 12 Temmuz 2022 03:15

İsmail Hacıoğlu, Mahkum dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte yaz tatil planı yapmadan yeni projesi için çalışmalara başlamıştı. Gelen bilgilere göre yoğun bir tempoda çalışmalarına devam eden İsmail Hacıoğlu, ikinci sezonda FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin kadrosunda olmayabilir.

Akşam'da yayınlanan bir haberde; FOX TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizilerden Mahkum'un ikinci sezonuyla ilgili bazı detaylara yer verildi.

Talat Bulut'un kadroya veda ettiği daha önceden duyurulmuştu. Onur Tuna ise yeni sezonda diziye devam edecek.

Seyirciler İsmail Hacıoğlu olmazsa bu dizinin bir anlamı olmaz diyerek hem kanal yönetimine hem de yapım şirketine tepki gösteriyorlar!

KAFA KARIŞTIRAN İDDİALAR

Basında yer alan iddialara bakıldığında İsmail Hacıoğlu yeni sezonda Mahkum dizisinde yer almayacak. Üstelik bu iddialara ne kanal yönetiminden ne yapım şirketinden herhangi bir açıklamada yok!

onbg-100720220a66c8c0.jpg

DİZİYE ÖLEREK VEDA EDECEK İDDİASI!

Asıl büyük iddia ise İsmail Hacıoğlu'nun diziye ölerek veda edecek olması. Bu acı haber İsmail Hacıoğlu'nun hayranlarını sarsmış durumda!

YENİ SEZON NE ZAMAN?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Mahkum'un ikinci sezonu Eylül ayında ekranda olacak. Eylül ayında kadrodan ayrılanlar olduğu gibi yeni katılanların da olması bekleniyor. Şimdiden çok sayıda kişi FOX TV'den yeni sezon için gelecek duyuruyu iple çekiyor.

BASINDAKİ İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI İDDİASI

Öte yandan bazı haber siteleri tarafından paylaşılan haberlere bakıldığında da İsmail Hacıoğlu'nun  yeni projeye başladığı görülüyor. Yani Mahkum dizisine ağırlık veremeyeceği de açıkça ortada.

Dolayısıyla ayrılık iddiaları doğru olabilir!

Peki İsmail Hacıoğlu'nun yeni projesi nedir?

cocuk-dizisinin-basrol-oyuncusu-ismail-hacioglu-kimdir-ismail-hacioglu-nerede-oynadi-1573628024-015-w627-h400.png

İsmail Hacıoğlu çekimleri çok yakında başlayacak olan 49 isimli filmde Hande Doğandemir ile birlikte oynayacak.

Yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstleneceği 49 filminin çekimleri Hatay'da gerçekleştirilecek.