FOX TV'deki Bir Peri Masalı dizisinde tepkilere yol açan rekabet! Melis'in çileden çıkaran sahnesi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Peri Masalı dizisinin yeni bölüm fragmanındaki bir sahne tepkilere yol açtı. Melis yani Zeynep'in oyunu gerçeğe dönüştü! İki kardeş arasındaki rekabet iyiden iyiye kızışırken Şeytani bir plan daha ortaya çıkmış oldu

FOX TV'deki Bir Peri Masalı dizisinde tepkilere yol açan rekabet! Melis'in çileden çıkaran sahnesi
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 00:04

Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Kadir Çermik, Baran Bölükbaşı, Okan Urun, Tülin Ece, Şener Savaş, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Peri Masalı dizisi FOX TV ekranlarında seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı ve Merve Çolak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Bir Peri Masalı” çarşamba akşamları yayımlanıyor. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Harika hanım Onur'u şirketten kovdurmak için şeytani planlar peşine düşerken Zafer ve Onur arasında ise rekabet başka bir açıdan sürecek.

Melis ikisini de ağına düşürmüş durumda. Para için herkese mavi boncuk dağıtan Melis çirkin ve şeytani planında hızla ilerlerken Zafer gerçek manada aşık oldu. Abisi Onur'a gerçeği anlattı. Ancak Onur'da Melis'e aşık. Bu durum dizide işleri iyiden iyide karıştıracak. Melis kendi sözlüsünü para uğruna satmazmış gibi bu kez de iki kardeşi birbirine düşman edecek. Gençlere kötü örnek olan Melis karakterinin çirkin planının yer aldığı fragman da yine en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.