FOX TV'deki Yasak Elma dizisinde nostalji rüzgarı Sevda Erginci diziye geri dönüyor

Uzun bir süre önce FOX TV'nin en popüler dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinden ayrılan Sevda Erginci diziye geri dönüyor.. Seyirciler bu gelişmeye çok sevinirken Yasak Elma dizisi için alınan final kararına ise çok üzüldüler.

FOX TV'deki Yasak Elma dizisinde nostalji rüzgarı Sevda Erginci diziye geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 00:24

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi altıncı sezonuyla seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. FOX TV ve yapım şirketi bir karar aldı. Buna göre bu sezon Yasak Elma dizisi için son sezon. Haziran 2023 tarihinde dizi final yaparak veda edecek.

Öte yandan Yasak Elma dizisinde de sevindiren bir gelişme var. Uzun bir süre önce diziye veda eden oyuncu yeniden diziye konuk oyuncu olarak dönüyor.

. Fox'un reyting rekortmeni dizisinin 150. bölümünde bir sürpriz yaşanacak ve projenin ilk sezonlarında başrol oynayan Sevda Erginci ekibe konuk oyuncu olarak olacak.

1480451.jpg

Erginci’nin hayat verdiği Zeynep’in yurt dışında evlendiği yeni eşine ise Aybars Kuday hayat verecek. Yasak Elma’nın Sevda Erginci'nin de yer aldığı yeni tanıtımı da geçtiğimiz gün yayınlandı.

Sevda Erginci'nin canlandırdığı Zeynep karakteri, projenin ilk sezonlarında Onur Tuna'nın canlandırdığı Alihan karakteriyle partnerdi. Dizideki çiftin en son evlenip yurt dışına yerleştiği bir senaryoyla iki oyuncu diziden ayrılmıştı. Onur Tuna şimdilerle Fox'un Mahkum dizisinde rol alıyor.

Öte yandan Sevda Erginci aynı kanalda yayınlanan Elkızı dizisinde de Ezo karakterine hayat veriyordu. Dizi beklenen ilgiyi görmeyince final yapmak zorunda kalmıştı. Bir süre de TRT1 ekranlarında yayınlanan Seni Kalbime Sakladım dizisinde yer alan Sevda Erginci bu dizinin 7.bölümde fin

Kaynak: Halktv.com.tr