FOX TV'deki Yasak Elma dizisine kardeş dizi geliyor! Senaristten bomba gibi bir dizi daha

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine kardeş bir dizi daha geliyor! Dizi altıncı sezon hazırlıklarını sürdürürken Yasak Elma dizisinin senaristinden kardeş bir dizi daha geliyor!

FOX TV'deki Yasak Elma dizisine kardeş dizi geliyor! Senaristten bomba gibi bir dizi daha
Yayınlanma Tarihi : 12 Temmuz 2022 20:09

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor! 5 sezondur ekranlarda en çok izlenen dizilerden biri olan Yasak Elma, Eylül ayında altıncı sezonuyla ekranda olacak. Dizinin güçlü bir hikayesi ve güçlü bir kadrosu var. FOX TV ekranlarında yayınlanan çok sayıda dizi peş peşe final yaparken Yasak Elma ise yoluna iddialı bir şekilde devam etti.

SENARİST YENİ DİZİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Yasak Elma dizisiyle dikkatleri üzerine çeken senarist Melis Civelek, yeni bir dizi için kolları sıvadı. Yakında Yasak Elma dizisine kardeş bir dizi gelecek.

Herkes Melis Civelik'in yeni dizisini şimdiden merak etmeye başladı bile! Üstelik dizinin en az Yasak Elma dizisi kadar büyüleyici bir hikayesinin olacağı konuşuluyor!

Yasak Elma dizisiyle başarıdan başarıya koşan Senarist Melis Civelek, Adını Feriha Koydum dizisi ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Televizyongazetesi tarafından paylaşılan bir haberde Senarist Melis Civelek'in yeni bir diziyi kaleme almaya başladığı öğrenildi.

DİZİNİN ADI DA BELLİ OLDU

Gelen bilgilere göre Kızılcık Şerbeti isimli bir dizi yayınlanacak. Yasak Elma dizisinden sonra bu dizinin fırtınalar estirmesi bekleniyor. Yapım şirketi de belli oldu. Kızılcık Şerbeti Gold Film tarafından çekilecek. 

HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Yasak Elma dizisine kardeş dizi geliyor dedik ancak dizi FOX TV ekranlarında yayınlanmayacak. Kızılcık Şerbeti isimli dizinin Show TV ekranlarında yayınlanacağı öğrenildi.

derya-bedavacc4b1-c59farkc4b1larc4b1-albc3bcmleri-konserleri-kc4b1saca-hayatc4b1-ve-biyografi-bilgileri-768x394.jpg

OYUNCU SEÇİMLERİ DEVAM EDİYOR

Bir aile dramı olarak izleyeceğiniz Kızılcık Şerbeti dizisi için senaryo çalışmaları sürerken, bir yandan da ön hazırlıklar yapılıyor ve oyuncu seçimlerine de başlandı.

KADRODA YILDIZ İSİMLER YER ALACAK

Kızılcık Şerbeti isimli dizinin kadrosunda en az Yasak Elma dizisindeki isimler kadar ünlü isimlerin yer alması bekleniyor.

Öte yandan gelen bilgilere göre Kızılcık Şerbeti dizisinde genç yeteneklere de yer verilecek. Şimdiden Yasak Elma dizisinin senaristi tarafından hazırlanan yeni dizi çok büyük merak konusu oldu bile!