FOX TV'den kötü haber! İddialı başlayan dizinin finaline karar verildi

FOX TV'de Serkay Tütüncü aynı kaderi yaşadı. Can Yaman ile başrol oyuncusu olduğu Bay Yanlış dizisi gibi Dilan Çiçek Deniz ile başrolde yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi de final yapıyor.

FOX TV'den kötü haber! İddialı başlayan dizinin finaline karar verildi
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2022 23:30

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler bir türlü dikiş tutmuyor. Son dönemde yayınlanan çok sayıda dizisi final yapan FOX TV bir dizinin daha  ipini çekti.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; FOX TV'de ilk bölümü 30 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dram türündeki 'Kusursuz Kiracı' dizisinin dünkü reyting sonuçları da düşük çıkınca erken final kararı alındı. 

Dizi, 6. bölümüyle ekrana veda edecek. 

MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği ve Nermin Yıldırım'ın senaryosunu yazdığı 'Kusursuz Kiracı'nın oyuncu kadrosunda Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Ümmü Putgül, Umut Kurt, Deniz Cengiz, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur, Alptekin Serdengeçti, Nilsu Yılmaz, Rami Narin ve Emin Günenç yer alıyor.

kusursuz-kiraci-oyunculari-kimdir-kusursuz-kiraci-uyarlama-mi-kusursuz-kiraci-dizisi-ne-zaman-1660129000-1542.jpg

SADIK ŞİMŞEK SÖZ KONUSU FİNALİ YORUMLADI

Ulusalpost.com Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek Kusursuz Kiracı dizisinin finaliyle ilgili şunları yazdı.

Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerindeki Kusursuz Kiracı dizisi aslında sevilen bir dizi olabilirdi. İki oyuncunun uyumu da çok sevildi.

Ancak dizinin tanıtımları çok fazla dönmesine rağmen dizi çok geç başladı. Bu durumda dizinin erken finaline yol açtı.

Heyecan kalmadı.

Ve dizideki sahnelerin bir çoğunun amatör olması da rahatsız edici oldu. Komedi dizisi mi aksiyon dizisi mi buda belli değildi.

Başlangıçta mistik bir dizi gibi gösterilen dizi ne yazık ki mistik bir dizi çıkmadı. Z kuşağını da etkileyemeyen dizi kısa sürede gümlemiş oldu.

FOX TV'nin beş bölüm daha şans tanısa da yeni seyirci elde edemeyeceği açık olduğundan bu diziye hızlı bir final kararı vermesi doğru bir karar.