FOX TV'nin Gizli Saklı dizisinde skandal hata! Bilerek mi yapıldı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın paylaştığı Gizli Saklı isimli TV dizisinde boş tabak skandalı gündem oldu!

FOX TV'nin Gizli Saklı dizisinde skandal hata! Bilerek mi yapıldı?
Yayınlanma Tarihi : 05 Temmuz 2022 02:34

FOX TV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın paylaştığı Gizli Saklı dizisi sosyal medyada gündemi alt üst etti.

Dizi henüz yeni başlamasına rağmen dizideki bir hata seyirciyi pes dedirtti!

BOŞ BAKLAVA GÖNDERMESİ OLABİLİR Mİ?

Dizideki bir sahnede boş tabak göndermesi dikkat çekti. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise boş baklava göndermesi yapmış olabilirler yorumunda bulundu.

Hayat pahalılığı nedeniyle geçtiğimiz haftalarda fiyatı artan baklavaya tepki olarak sosyal medyada boş baklava içerikleri gündemi alt üst etmişti.

DİZİDEKİ SKANDAL HATA NEYDİ?

İnternethaber'in aktardığına göre; Son dönemin yaz dizilerinden olan ve reytinglerinde olan düşüşlerden dolayı gündemde olan Gizli Saklı dizisinde restoran sahnesinde figüranın yemek yer gibi yaptığı tabağın boş olması nedeniyle sosyal medyanın diline düştü.

Başrol karakterler Levent ve Yaz'ın, Tarık'ın restauranında yemek yediği sahnede kadraja giren figüran, boş tabakta sanki bir şey varmış gibi çatal ve bıçak kullanarak kesti. O anlar ise dikkatli izleyiciden kaçmadı.

Kısa süre içerisinde sosyal medyaya düşen görüntüler Twitter kullanıcılarından komik yorumlar aldı. Boş tabak yiyen figüranın oyunculuğuna 'Hanımefendi çok içten oynamış, acilen rol teklifinde bulunulmalı' yorumları yapıldı.

İŞTE SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRAN O FOTOĞRAF

gizli-sakli4-u6hz.jpg

KANAL YÖNETİMİ SESSİZ

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı dizisindeki bu skandal hataya FOX TV yönetimi sessiz kaldı.

Ne yapım şirketinden ne de FOX TV'den skandal hatayla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞTÜLER

Skandal hata nedeniyle dizi ve FOX TV sosyal medyada adeta alay konusu oldu. Binlerce kullanıcı kanalı ciddiyetsizlikle suçladı.

İlerleyen bölümlerde benzer hatalar olacak mı olmayacak mı çok merak ediliyor