FOX TV'nin şikayet üstüne şikayet alan dizisi Tozlu Yaka için final iddiası! Seyirciler isyan ediyor

Yaz dizisi olarak başlayan ve daha çok genç kuşağın izlediği Tozlu yaka dizisine tepki yağıyor. Cemre'nin ölümü sonrası dizi için flaş bir iddia ortaya atıldı

FOX TV'nin şikayet üstüne şikayet alan dizisi Tozlu Yaka için final iddiası! Seyirciler isyan ediyor
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2022 01:13

Son dönemde FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerden biri olan Tozlu yaka dizisi şikayet üstüne şikayet alıyor. Özel bir lisede geçen dizi daha çok yabancı Netflix dizilerine benzetiliyor.

Dizde gençlerin ahlakını olumsuz yönde etkileyecek konular işleniyor. Bu durum da çok sayıda kişiyi rahatsız ediyor.

Sosyal medya ortamında da çok sayıda kişi Tozlu Yaka dizisi için şikayette bulunuyor.  

BENZERLİKLER DE İSYAN EDİYOR!

images.jpg

Tozlu Yaka eleştirileri sosyal medyada izleyiciler tarafından yapılıyor. Bu dizinin fotoğraflarının herkesi rahatsız etmesinin asıl nedeni hepsinin de Kardeşlerim dizisini fazlasıyla hatırlatması. Benzerlik sadece ikisinin de bir okul dizisi olması ile bağlantılı değil. Tozlu Yaka ve Kardeşlerim dizisindeki öğrencilerin aynı formayı giymesi de herkesi rahatsız etmiş görünüyor. Ancak durum şu ki zaten pek çok okulda benzer bir üniforma giyilmektedir. Ama seyirciler dizinin konusu ve oyuncuları arasında da çok yakın benzerlikler olduğunu hissediyor.

https3a2f2fwebsesi-com2fwp-content2fuploads2f20222f072ftozlu-yaka-3-bolum-full-izle-yeni-dizi-icin-ilgi-cok-buyuk-peki-ya-hangi-platformlarda-izlenir.jpg

İÇKİYE KATILAN MADDE İSYANI

Son bölümde de içki içerisine katılan maddeler ve alkolün ön planda gösterilmesi de seyircileri çileden çıkarmış durumda.

Seyirciler FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka dizisinin final yapmasını istiyorlar!

KUSURSUZ KİRACI FİNAL YAPTI

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı dizisi 6.bölümüyle final yaptı. Benzer bir sonun Tozlu Yaka dizisi içinde olabileceği konuşuluyor.

tozluyaka-dizisi-yeni2a2.jpg

EKŞİ SÖZLÜK YAZARLARI DA İSYAN ETTİ

Öte yandan Ekşi Sözlük yazarlarının da Tozlu Yaka dizisi için yaptıkları eleştiriler dikkat çekiyor. İşte o eleştirilerden bazıları.

sanırım elite uyarlaması yerli fox dizisi. - sahte hukukcu

atvde yayınlanan kardeşlerim dizisine benzeyen (fakir ama gururlu gençler vs zengin ama şımarık gençler) yeni fox dizisi. - kikirdayan gergedan

berbat bir dizi. utanç verici. - dolunayingolgesi

gençlerin olduğu sahneler inanılmaz sıkıcı. bir tane sempatik karakter yok. konuşmalar, davranışlar çok itici. diziden yüksek beklentileri olan biri değilim. ben bile izlemeye dayanamadıysam yakında final bölümü yayınlanır. - angelic smile

TOZLU YAKA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

 Dizinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birgören ve Kaan Mirac Sezen yer almaktadır

CEMRE ÖLDÜ

 FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Tozlu Yaka'da Cemre'nin ölümü dizi severleri adeta şoke etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cemre'nin ölümü sonrası final iddiaları da ağırlık kazandı.

TOZLU YAKA CEMRE KİM?

CNN Türk'te yayınlanan bir haberde Tozlu Yaka dizisinde yer alan Cemre Karakteri hakkında da bazı bilgiler paylaşıldı.

image-6.png

Ecem Çalhan 19 Ocak 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Çalhan oyunculuk kariyerine 2019 yılında 'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' adlı diziyle başladı. Başarılı oyuncu 'Tozluyaka' adlı dizide 'Cemre' karakterine hayat veriyor.

ULUSALPOST.COM