FOX TV'nin Tozlu Yaka dizisi için yeni karar! Henüz daha yeni başlamıştı

Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Fox TV’nin gençlik dizisi Tozluyaka dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var. Dizinin hikayesiyle ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı

FOX TV'nin Tozlu Yaka dizisi için yeni karar! Henüz daha yeni başlamıştı
Yayınlanma Tarihi : 15 Temmuz 2022 21:35

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler genelde pek tutmuyor ya erken final yapıyor yada reytingleri düşük oluyor. Elbette bu tespitimiz Yasak Elma dizisi için geçerli değil. Yasak Elma kanalın en  çok izlenen dizileri arasında.

Yasak Elma dizisi sezon finali yapınca yerine yeni bir yaz dizisi yayınlanmaya başladı. Dizinin adı Tozluyaka dizisi.

Yasak Elma dizisinin boşluğunu Tozlu Yaka dizisi resmen doldurmuş durumda. İki bölümüyle reytingleri alt üst eden Tozlu Yaka dizisi yaz sezonunda en  iddialı dizilerden biri olarak dikkat çekiyor.

tozluyaka-92719-large-image-4401c7cc-b55d-49c0-a748-f9c652860e45.jpg

Hatta dizinin Eylül ayında başlayacak olan yeni sezonda da devam edeceği konuşuluyor. Bilindiği gibi Aşk Mantık İntikam dizisi de geçtiğimiz yaz sezonunda ekrana gelmiş ve dizinin  çok sevilmesi üzerine normal sezona da taşınmıştı.

3473020-389aba163df70df43a367f653b32bb44-640x640.jpg

Benzer bir durumun Tozluyaka dizisi içinde gerçekleşmesi bekleniyor!

YASAK ELMA NE OLACAK?

Ancak ortada bir sorun var. Tozluyaka dizisi pazartesi akşamları yayımlanıyor. Altıncı sezonuyla ekrana gelecek olan Yasak Elma dizisi de pazartesi akşamları yayımlanıyor

FOX TV'nin bu durumda dikkat çeken bir karar vermesi gerekecek. Muhtemelen Tozlukaya dizisi gelecek sezonda da ekranda olacak. Ancak yayın gününün değişmesi bekleniyor. 

KADROSU DA ÇOK DİKKAT ÇEKİYOR

Öte yandan televizyongazetesinde yer alan bir habere göre kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı diziye en son Begüm Birgören de Nesrin karakteri ile katıldı.

Oyuncu üçüncü bölümden itibaren hikayede etkili olacak. Nesrin karakteri, Önder’in eski karısıdır. Önder’i takıntı haline getiren Nesrin’in kaybedeceği hiçbir şeyi kalmamıştır.

tozluyaka-1-bolum-dizi-kiyafetleri.webp

Yeni karakterin gelişi ile birlikte hikayesi daha da heyecanlı hale gelecek olan Tozluyaka dizisinin üçüncü bölümünde yaşanacakların detayı ise şöyle:

“Cemre ve Ali’nin yakınlaşması sadece Berk’i değil, Zeyno’yu da çileden çıkarır. Sessiz hesaplaşmalar sürerken Ali ile Cemre ise hala bu yakınlaşmanın şaşkınlığındadır. Ama bu durum Ali’leri yolundan saptırmaz.

Onlar hala Vefa’ya o gece neler olduğunu bulmaya çalışıyorlardır ve çok büyük bir sürpriz yaşanır. Hazal artık daha fazla gerçekleri gizleyemiyordur. O geceye dair bir itirafta bulunur. Her şey baştan başlıyordur…”

TOZLUYAKA REYTİNGLERİ ALT ÜST EDİYOR

tozluyaka-92564-large-image-99627a52-1148-4c7a-8fd2-08842ed7eb58.png

Tozluyaka yaz döneminde FOX TV'nin yüzünü güldüren  bir yapım oldu. Reytingleri alt üst eden Tozluyaka dizisinin FOX TV kaynaklarından edinilen bilgiye göre normal sezonda da ekranda olması bekleniyor.