FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden gelen haberler kötü! Yeni sezon riske girdi

146. bölümü ile 5. sezon finali yapan Yasak Elma dizisinin yeni sezonu merakla beklenirken dikkat çeken bir haber geldi.

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinden gelen haberler kötü! Yeni sezon riske girdi
Yayınlanma Tarihi : 02 Ağustos 2022 22:21

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi beş sezondur ekranda fırtınalar estirmişti. Yayınlanan her bölüm izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma tam beş sezon boyunca seyircileri ekrana kilitledi ve FOX TV bu dizi sayesinde büyük reytingler elde etti.

YASAK ELMA YENİ SEZON NE ZAMAN?

Son günlerde herkesin en çok merak ettiği soruların başında Yasak Elma dizisinin yeni sezonu ne zaman sorusu gelmektedir. Seyirciler Yasak Elma dizisinin yeni sezonunu nefes nefese bekliyor.

FOX TV için Yasak Elma dizisi büyük önem taşıyor. Yapımcıların Yasak Elma dizisi için bir hedefi var.

Daha önce yapılan açıklamalarda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin rekorunun  kırılacağı dile getirilmişti. Ancak gelen haberler bunun öyle olmayacağını gösteriyor gibi.

Yayınladığı dizi haberleriyle dikkat çeken Televizyongazetesi.com sitesi Yasak Elma dizisinin yeni sezonuyla ilgili edindiği bilgileri derledi.

Sitede yayınlanan bir haberde dizinin altıncı sezonun tamam ancak yedinci sezonunun yayınlanamayacağına dikkat çekildi.

Bu durum Yasak Elma hayranlarını büyük üzüntüye boğmuş duruyor. Sosyal medyada çok sayıda Yasak Elma hayranı FOX TV'nin bu kararına tepki yağdırıyor. Ancak anlaşılan hem kanal hem yapım şirketi bazı şeyleri tadında bırakmak istiyor olabilir.

Televizyon gazetesinde yayınlanan haberde şu ifadelere yer veriliyor.

Yasak Elma dizisinde değişmeyen başroldeki iki isim ise Eda Ece ve Şevval Sam! Dizinin 5. sezon finali sonrasında bu iki ismin de değişme ihtimali ortaya çıkmıştı! Zira aşağı uçan arabada Yıldız, Ender ve Çağatay vardı. Berk Oktay’ın oynadığı Çağatay’a ne olacak izleyip göreceğiz ama muhtemelen kazada ölecek! Zira oyuncu, atv’nin bir başka dizisine transfer oldu.

Sezon finalinden beri Yıldız ve Ender karakterlerinin dizide devam edip etmeyeceği konuşuluyordu. Eda Ece, geçtiğimiz günlerde dizinin ilk iki sezonunda kardeşi Zeynep’e hayat veren Sevda Erginci ile buluştu. Bu buluşmada magazincilerle karşılaşan oyuncu, Yasak Elma dizisi ile ilgili tüyolar verdi…

Eda Ece, Şevval Sam ve kendisinin dizinin 6. sezonunda da devam edeceklerini belirterek aylardır yaşanan bu kafa karışıklığını da gidermiş oldu! Bu arada Ece, yaptığı açıklama ile Yasak Elma’nın 6. sezon sonunda final yapacağını da ilk kez açıkladı!

ALTINCI SEZON NE ZAMAN?

Öte yandan gelen bilgilere Yasak Elma dizisinin altıncı sezonu Eylül ayında ekranda olacak. Yasak Elma hayranları altıncı sezonu beklerken Eda Ece'nin yaptığı açıklamalar da gündeme bomba gibi düştü.

İşte o röportaj

 

İlgili Haberler