FOX TV'nin yeni dizilerinden Dokuz Oğuz dizisine usta oyuncu

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. "Dokuz Oğuz" dizisine son olarak Mehmet Çevik katıldı. Dizinin başrol kadrosunda Kubilay Aka ve Deniz Işın ile Yasemin Allen'de bulunuyor. Dizinin hikayesi de belli oldu

FOX TV'nin yeni dizilerinden Dokuz Oğuz dizisine usta oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2022 01:27

Kusursuz Kiracı dizisinin final yapmasının ardından FOX TV yönetimi yeni dizi arayışına girdi! FOX TV ekranlarında iddialı bir dizi daha başlıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dokuz Oğuz dizisi ay sonunda sete çıkacak. Gold Film’in FOX için çekeceği diziyi Cem Akyoldaş yönetecek. Eskişehir’de çekilecek olan dizinin ekibine yeni oyuncular katıldı.

Dizide “Karanlık Yüzbaşı” lakaplı Batur rolüne Kubilay Aka hayat verecek. Batur’un partneri Bilge’yi Deniz Işın oynayacak. Batur’un dedesini ise çok değerli bir isim canlandıracak; Mehmet Çevik….

Hasan dede rolüyle seyirci karşısına çıkacak olan usta oyuncu son olarak 2 sezon “Benim Adım Melek” dizisinde oynamıştı.

whatsapp-image-2022-11-17-at-17-14-59-292x300.jpg

Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı asker dizisinde Yasemin Allen “Tomris Albay”, Esra Kılıç keskin nişancı Umay, Dağhan Külegeç “Ercan”, Kayhan Açıkgöz “Yaşar”, “Rami Narin “Yiğit”, Hakan Boyaz “General Ali Osman”, Serhan Onat “Boran”, Volkan Keskin “Timur” ve Taylan Meydan da “Okan”a hayat verecek.

YAYIN GÜNÜ BELLİ OLDU MU?

Öte yandan Dokuz Oğuz dizisinin henüz belli olmadı. FOX TV bu dizi için yüksek bütçeler ayırmış durumda. Haliyle dizinin izlenme rekorları kırması için kanal elinden geleni yapacak.

Ulusalpost'un derlediği bilgilere göre; Dokuz Oğuz dizisinde genç yetenekler de yer alacak. Daha çok yan karakterler olarak karşımıza çıkması beklenen oyuncuların kimler olacağı büyük merak konusu olmuş durumda.

UYUMLARI MERAK EDİLİYOR !

En çok merak edilen ise Kubilay Aka ve Deniz Işın'ın uyumu olacak. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle efsaneler arasına girmeyi başarmıştı.

307671898-486832626645372-646537668-ab78.jpg

KUBİLAY AKA....

deniz-isin-kimdir.jpg

DENİZ IŞIN

( Güzel oyuncu FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde de yer alıyordu )