FOX'un Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın başrolünde yer alacağı FOX'un Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Gaddar'ın ilk tanıtımı yayınlandı.

FOX'un Çağatay Ulusoy'lu 'Gaddar' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2023 23:12

Çağatay Ulusoy'u uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüren 'Gaddar' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. İlk tanıtımı büyük ilgi gören FOX'un Ay Yapım imzalı yeni dizinin başrolünde Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak da yer alıyor. 

Çağatay Ulusoy'un Yeni Yüzü 'Dağhan'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın yer aldığı Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

cagatayulusoydizi.jpg

'Gaddar' Dizisinin Konusu Nedir?

Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alan dizinin tanıtımına Erkin Koray’ın “Gaddar” şarkısı eşlik ediyor.

Etiketler :