FOX'un 'Kirli Sepeti' dizisine iki yeni oyuncu! İşler iyice karışacak...

FOX'un yeni dizisi 'Kirli Sepeti' dikkat çeken hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Oyuncu kadrosu her hafta genişleyen diziye bu kez iki yeni oyuncu katıldı.

FOX'un 'Kirli Sepeti' dizisine iki yeni oyuncu! İşler iyice karışacak...
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2023 17:42

FOX'un Medyapım imzalı yeni dizisi 'Kirli Sepeti' her geçen hafta izleyici kitlesini genişletmeye devam ediyor. Dikkat çeken hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan diziye iki yetenekli oyuncu daha dahil oldu. Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un başrolünde yer aldığı diziye bu kez 'Yasak Elma' dizisinden tanıdık bir yüz dahil oldu.

'Kirli Sepeti'ne 2 Yeni Oyuncu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Son olarak Ahu Sungur ve Su Kutlu’nun renk kattığı dizinin ekibine 2 yeni oyuncu katıldı. 

adsiz2.jpg

Serkan Rutkay Ayıköz uzun süre rol aldığı “Yasak Elma” dizisinde Emir rolüyle akıllarda yer etmişti. “Kirli Sepeti”nde Ayıköz, Kıymet’in (Su Kutlu) sevgilisi olarak hikâyeye dahil olacak. Hayriye’yle (Ceren Moray) de yakınlaşacak olan Demir sürprizleriyle şaşırtacak.

adsiz.png

Deniz Gündoğdu ise Songül’ün (Ayça Bingöl) eski kocası Yılmaz’ın (Serhat Tutumluer) hayatındaki diğer kadın olarak hikayede yerini alacak. Yılmaz, Songül ve çocuklarını Hatice uğruna terk etmiş.

Etiketler :