GAİN'in merakla beklenen 'Şahsiyet' dizisinin ilk iki bölümü yayınlandı

Haluk Bilginer'in başrolünde yer aldığı GAİN'in 'Şahsiyet' dizisinin ilk iki bölümü yayınlandı. 5 yıl aradan sonra ikinci sezonuyla izleyiciyle buluşan dizi merak konusu olmuştu.

GAİN'in merakla beklenen 'Şahsiyet' dizisinin ilk iki bölümü yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2023 00:03

Haluk Bilginer'i Emmy Ödülleri töreninde sahneye çıkartan GAİN'in 'Şahsiyet' dizisinin ikinci sezonu şimdi GAİN'de. 5 yıl aradan sonra dönen dizi, izleyicilere nefes kesen bir serüvene sürükleyecek. Yeni sezonu 'Şahsiyet II. Fasıl' olarak yayınlanacak dizinin ilk iki bölümü izleyicilerin beğenisine sunuldu. 

adsiz2.jpg

'Şahsiyet II. Fasıl'ın İlk İki Bölümü Yayınlandı

Dizidoktoru.com'un haberine göre; İlk iki bölümü izleyicilerle buluşacak olan dizide, Agâh Beyoğlu’nun sürükleyici hikâyesi, bu sezon daha da heyecanlı ve “şahsi” bir hal alıyor. İlk sezonda Alzheimer teşhisi alan ve “unutma”yı hesaplaşma için adeta bir fırsata çeviren emekli adliye kâtibi Agâh Beyoğlu, yeni sezonda kendisini bireysel bir hesaplaşmanın ortasında buluyor. İntikamın gölgesinde, insan doğasının karmaşıklığı ve hafıza üzerinden adalet arayışı masaya yatırılıyor. 

Şahsiyet II. Fasıl, Hollywood’da galası yapılan ilk yerli yapım olma özelliğini taşıyor. Hakan Günday'ın senaryosunu kaleme aldığı, Ay Yapım'ın yapımını üstlendiği Şahsiyet'i Onur Saylak yönetiyor. 

Etiketler :