Güldür Güldür kadrosuna 3 yeni oyuncu! Programın eski yıldızı da dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programına 3 oyuncu daha katılıyor. Ayrıca programa geçtiğimiz yıllarda veda eden bir oyuncu da geri dönüş yapacak.

Güldür Güldür kadrosuna 3 yeni oyuncu! Programın eski yıldızı da dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Eylül 2022 00:06

ULUSALPOST.COM/ Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programı Türkiye'nin en çok izlenen komedi programlarından biri. Milyonlarca kişinin severek takip ettiği programda birbirinden ünlü ve yetenekli isimler yer alıyor.

Türkiye gazetesi tarafından paylaşılan bir haberde; Güldür Güldür Show'a üç yeni oyuncunun daha katılacağı duyuruldu.

Güldür Güldür Show, konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Güldür Güldür Show olarak 10. Sezonumuzda yine sürprizlerle karşınızda olacağız. Hoş geldiniz Erdem Yener, Hasibe Eren, Gürhan Altundaşar” ifadelerine yer verdi.

Erdem Yener, geçtiğimiz yıllarda Güldür Güldür Show'da rol almış ve 2016'da kadroya veda etmişti. Programda Hüseyin karakterine hayat veren Yener, yıllar sonra aynı karakterle yapıma geri dönüyor.

YILLARDIR EKRANDA

guldur-guldur-ekibine-surpriz-transferler-hangi-oyuncular-ayrildi-7ita-jpg.webp

Güldür Güldür Show programı tam 9 yıldır ekranlarda. İlgiyle izlenen programda yer alan çok sayıda oyuncu başka dizilere transfer oldu. Programda yer alan yeteneklerin büyük bir bölümü başarılı dizi ve filmlerle seyirci karşısında oldu.

Güldür Güldür Show, efsane oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu oyuncu Ali Sunal tarafından sunuluyor. Programda yer alan genç yetenekler canlandırmış olduğu karakterlerle seyircileri derinden etkiliyorlar. Show TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Güldür Güldür Show aynı zamanda reyting konusunda da çok iyi bir konumda.

İlgili Haberler