Güldür Güldür Show'un 6'lı masa skecine liderlerden yorum

Güldür Güldür’ün yeni bölümünün tanıtımda 6’lı masa skeci sosyal medyada olay olmuştu. Söz konusu videoda Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu ve Temel Karamollaoğlu ile Gültekin Uysal canlandırılmıştı. Liderlerden cevap var

Güldür Güldür Show'un 6'lı masa skecine liderlerden yorum
Yayınlanma Tarihi : 09 Haziran 2022 12:58

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında altı muhalefet liderinin yer aldığı altılı masa canlandırılacak.

Geçmişte Bakan Nebati ile Bakan Fahrettin Koca'yı canlandıran oyuncular bu kez ''Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu, Temel Karamollaoğlu ve Gültekin Uysal''ın yer aldığı altılı masayı canlandıracaklar.

Bölüme ilişkin kısa video sosyal medyada olay olmuştu. Liderlerin ne diyecekleri merak ediliyordu. Beklenen açıklama liderlerden geldi.

Halktv.com.tr'de yer alan habere göre; Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, skecin tanıtımını alıntılayarak, "Merakla bekliyorum" paylaşımı yaptı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise, "Cihangir semti sakinlerine de bir boyumuzu, posumuzu gösterelim. Geliyorum en kısa zamanda! (Tanıtımıyla bile bizleri güldürdünüz, biz de Milletimizin yüzünü güldüreceğiz inşallah)" yorumunu yaptı.