Hababam Sınıfı filminin Hayta İsmail'i yeni dizisiyle ekranda

Show TV'de yayınlanan Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan'ın başrollerini paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin kadrosuna sürpriz bir oyuncu daha dahil oldu! O isim Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman oldu

Hababam Sınıfı filminin Hayta İsmail'i yeni dizisiyle ekranda
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2022 23:45

Show TV ekranlarında Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan, yapımını BKM’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi, hikayesiyle yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük dikkat çekmişti. Dizi reytinglerde de iyi bir noktada.

151922-x.webp

Hayta İsmail rolüyle efsaneler arasına giren Ahmet Arıman'da dizinin kadrosuna dahil oldu. Dizide Müzik öğretmeni Tayfun hoca karakterine hayat verecek.

Kendine has takıntılarıyla dikkat çeken Tayfun Hoca’nın Karabayır Lisesi’ne gelişi Melek’in hayatında önemli değişimler yaşanmasına neden olacak.

151921-x.webp

Perşembe akşamları yayınlanan dizinin kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş,Tolga Güleç, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: Yerelingundemi.com