Hamdi Alkan FOX TV'de yayınlanacak yeni diziyle setlere dönüyor

Gold Film’in FOX için çekmeye hazırlandığı “Kızıl Goncalar” dizisinin yeni oyuncusu Hamdi Alkan oldu. Dizinin yayın tarihi de belli oldu

Hamdi Alkan FOX TV'de yayınlanacak yeni diziyle setlere dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2023 15:44

Bir süredir ekrandan uzak olan Hamdi Alkan'ın yeni bir diziyle setlere döneceği öğrenildi. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; “Kızıl Goncalar” dizisi Özgü Namal (Meryem) ve Özcan Deniz’i (Levent) başrolde buluşturacak. Geçen günlerde okuma provası yapılan dizinin senaryosu ülkemizin en iyi yazarlarından Necati Şahin’in imzasını taşıyor. Ödüllü yönetmenlerimizden Ömür Atay’ın çekeceği dizinin güçlü ekibine Hamdi Alkan da katıldı. Hamdi Alkan dizide başhekim rolüne hayat verecek.

FOX’un Gaddar’la beraber aralık dizileri arasında yayınlamayı planladığı çok konuşulacak projeyle ilgili kulislerde pazartesi akşamları seyirciyle buluşacağı konuşuluyor. Dizide Özgü Namal ve Özcan Deniz‘e Şerif Erol (Suavi), Erkan Avcı (Sadi Hüdayi), Hazal Türesan (Beste), Duygu Sarışın (Hande), Selen Öztürk (Hasna), Sitare Akbaş (Birgül), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd), Mert Turak (Naim), Tuğrul Tülek (Seçkin), Asiye Dinçsoy (Müyesser), Mina Demirtaş (Zeynep) Esma Yılmaz (Mira), Zehra Kelleci (Feyza), Yakup Turgut (Arif) ve Mısra Tüfek (Esra), Gürhan Elmalıoğlu (İdris) eşlik ediyor.

Etiketler :