Hande Soral yeni diziyle setlere dönüyor! Dört ay önce de anne olmuştu

Diriliş Ertuğrul, Bir Zamanlar Çukurova ve Çalıkuşu dizileriyle ünlenen Hande Soral yeni dizi anlaşmasına imza attı. Dört ay önce de anne olan Hande Soral'ın yeni dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizide İlayda Alişan ve Efekan Can'da yer alıyor.

Hande Soral yeni diziyle setlere dönüyor! Dört ay önce de anne olmuştu
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2022 19:07

35 yaşındaki güzel oyuncu Hande Soral uzun bir aranın ardından setlere geri dönüyor. Başarıdan başarıya koşan Hande Soral çok sayıda dizide yer almıştı.

4 AY ÖNCE ANNE OLMUŞTU!

Başarılı oyuncu mayıs sonunda oğlu Ali’yi kucağına almıştı. 4 ay önce hayatının en özel anını yaşayan güzel oyuncu büyük aşkla bağlı olduğu oyunculuk mesleğinden daha fazla kopamadı.

YENİ DİZİSİYLE İLGİLİ BİLGİLER GELDİ!

Gazeteci Birsen Altuntaş, Hande Soral'ın yeni dizisiyle ilgili tüm detayları da paylaştı.

hande-soral-kimdir-aslen-nereli-esi-turw-cover.jpg

Hande Soral, Bozdağ Film’in atv için çekeceği “Ateş Kuşları” dizisiyle anlaştı. Emir Khalilzadeh’in yöneteceği dizinin Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı senaryosunu çok seven Soral, dizide “Tuna” rolüne hayat verecek. Etkileyici hikâyesiyle dikkat çeken dizide İlayda Alişan, Efekan Can, Görkem Sevindik ve Teoman Kumbaracıbaşı rol alıyor

OYUNCU SEÇİMİ DEVAM EDİYOR

Öte yandan Ulusalpost.com'un edindiği bilgilere göre Hande Soral'ın yeni dizisi 'Ateş Kuşları' dizisi için oyuncu seçimi de devam ediyor. Dizide genç yeteneklerin de olması bekleniyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş