Herkes çok şaşırdı! Senarist duyurdu! Kanal D'deki Yargı dizisinin yeni adresi

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisiyle ilgili dikkat çeken bir gelişme var. Senarist Sema Ergenekon müjdeli haberi paylaştı

Herkes çok şaşırdı! Senarist duyurdu! Kanal D'deki Yargı dizisinin yeni adresi
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2022 19:55

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayımlanan Yargı dizisi büyük fırtınalar estirmişti. Dizi yayınlandığı ilk bölümden itibaren reytinglerin zirvesinden inmiyordu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi sayesinde çok sayıda dizi final yapmak zorunda kalmıştı. Bu başarı öylesine çok konuşuldu ki Kanal D'de elindeki bu harika diziyi harcamak istemedi.

SÖZLEŞME UZATILDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi başlangıçta tek sezonluk bir dizi olarak planlanmıştı. Dizi tek sezon olarak yayınlanacak ve final yapacaktı.

REYTİNGLER İŞİ DEĞİŞTİRDİ

Ancak gelen reyting raporları Kanal D'nin iştahını kabarttı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinin sözleşmesi uzatıldı.

Yapım şirketi, senarist ve Kanal D yönetimi tekrar masaya oturdu.

Diziye bir sezon daha eklendi. Bu durum seyirciler tarafından da ilgiyle karşılandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin yeni sezon çekimlerine Sema Ergenekon'a yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Eylül ayında başlanacak.

Dizinin Eylül sonu veya Ekim başında yeni sezonuyla tekrar ekranda olması bekleniyor. Diziden ayrılıklar olacağı gibi yeni oyuncular da katılacak.

Herkes Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu'nun tekrar dizide olup olmayacağını merak ederken Televizyon gazetesinde yayınlanan bir haber bomba etkisi yarattı.

Yargı dizisi artık sadece Türkiye'de değil komşu bir ülkede de yayınlanacak. Yani Yargı dizisinin yeni adresi Yunanistan olacak.

Bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olan Yargı dizisinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başroldeki etkili performansı, senarist Sema Ergenekon’un temposu hiç düşmeyen hikaye örgüsü sayesinde Türk dizi tarihinin unutulmazları arasında yer almayı başardı. Yaz tatiline giren Yargı dizisi ekibi eylül ayında yeniden bir araya gelerek ikinci sezon için çalışmalar başlayacak.

ekran-resmi-2022-07-07-191234.jpg

Bu arada dizinin senaristi Sema Ergenekon, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yargı’yla ilgili müthiş bir haber verdi. Bu habere göre Yargı dizisi Yunanistan’da uyarlandı. Yargı’nın Yunan uyarlaması Family Secrets (Aile Sırları) eylül ayından itibaren izleyiciyle buluşacak. Okuma provası yapılan dizi çok yakında sete çıkacak.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimler yer alıyor.

Ay Yapım imzalı dizinin hikayesi şöyle: Ilgaz dürüstlük, onur, saygı gibi bütün ilkeleri babasından öğrenmiş ve benimsemiştir. Ceylin ise gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır ve mesleğini kendi kurallarına göre yapar. Ceylin ve Ilgaz, bu yüzden büyük bir çatışma yaşar, karşı karşıya kalırlar. Kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde bulacaklardır.

Yargı dizisinin Yunanistan uyarlaması şimdiden çok merak ediliyor. Bu haber Yunan izleyiciler tarafından büyük heyecanla karşılanırken Türk izleyiciler de dizileriyle gurur duyduklarını belirtti.