Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'yı buluşturan 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın başrolünde yer aldığı FOX'un yeni dizisi 'Şahane Hayatım' bu akşam yeni bölümüyle yine heyecanlı sahnelere imza atacak. Reyting tablosunda yerini sağlamlaştıran diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'yı buluşturan 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2023 16:12

FOX'un Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Şahane Hayatım' Çarşamba akşamları izleyiciyle buluşuyor. Hilal Altınbilek ve Onur Tuna'nın başrolünde yer aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Ekibe katılan yakışıklı oyuncu bu akşam yayınlanacak 3. bölümde izleyiciyi selamlayacak. 

'Şahane Hayatım' Dizisine Yeni Oyuncu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre;Şahane Hayatım” dizisine Emirhan Ergen katılıyor. Ergen, dizide Olay Yeri İnceleme Amiri “Nazım” karakterine hayat verecek. Nazım, Mesut komiser (Onur Tuna) ile birlikte Şebnem (Hilal Altınbilek) tarafından işlenen cinayetin sırrını çözmeye çalışacak.

adsiz2-001.jpg

'Şahane Hayatım' 3. Bölümde Ne Olacak?

Mesut, (Onur Tuna) Şebnem’in (Hilal Altınbilek) peşini bırakmıyor! İzmir’deki geçmişini araştıran, yolu eski okuluna düşen, Arzu’yla bile konuşan Mesut, bu sosyetik ve pırıltılı kadının sırrını çözmek üzere mi gerçekten? Yoksa peşine takılıp İstanbul’a kadar gelen gizemli yabancı, Mesut’u bambaşka, karmaşık bir yola mı sokacak Şebnem’in ise derdi başından aşkın! Niyazi (Serkan Keskin) karşısına çıktığı günden beri, çok büyük fedakarlıklarla kurduğu bu şahane hayat resmen su sızdırıyor. Mesut korkusu, dernek başkanlığı, cemiyetteki yerini koruma telaşı derken başına yepyeni bir bela açılıyor: Melisa! Onur’un eski sevgilisi olan Melisa (Nesrin Cavadzade) yıllar sonra çıkageliyor. Hem de baya iddialı bir şekilde… Amacı ise çok belli: Uzun zaman önce Onur’u (Yiğit Özşener) elinden alan Şebnem’den, onu geri almak. Elbette ki arkası boş değil… Aysel, (Sumru Yavrucuk) Şebnem’den kurtulma planları için düğmeye bastı. Melisa’yla sırt sırta operasyona başlıyorlar! Ama Şebnem’in herkesle ve her şeyle savaşacak gücü var! Keskin zekası ve hiç düşmeyen dirayetiyle üstüne gelen herkesi püskürtmeye hazır!

Etiketler :