'Hudutsuz Sevda'nın 'Zuhal'i Hülya Şen aşka yelken açtı! Instagram'dan ilan etti...

FOX'ta yayınlanan MedYapım imzalı 'Hudutsuz Sevda' dizisinin Zuhal'i Hülya Şen yıllar sonra yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu aşkını sosyal medyadan ilan etti.

'Hudutsuz Sevda'nın 'Zuhal'i Hülya Şen aşka yelken açtı! Instagram'dan ilan etti...
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2023 01:07

Denizcan Aktaş, Miray Daner ve Biran Damla Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı FOX'un 'Hudutsuz Sevda' adlı dizisinin 'Zuhal'i Hülya Şen yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu Şen, erkek arkadaşıyla çekildiği kareleri sosyal medya hesabında paylaştı. 

Hülya Şen Yıllar Sonra Aşka Geldi

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Hudutsuz Sevda” dizisinin değerli oyunlarından Hülya Şen, uzun yıllar sonra hayatının aşkını buldu. Usta oyuncu Şen, meslektaşı Cengiz Küçükayvaz’la evliliğinden dünyaya gelen 28 yaşındaki kızı Ofelya Eryılmaz Küçükayvaz’a yıllarca hem annelik, hem de babalık yapmış ve 2 yıl önce de kızını evlendirmiş, Küçükayvaz kızının düğününe bile katılmamıştı.

Hülya Şen, kalbini birkaç ay önce peyzaj mimarı Okan Arslan’a kaptırdı. Usta oyuncu mutluluğunu Sezen Aksu’nun “Haydi Gel Benimle Ol” şarkısında yer alan “Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan… Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan… Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan…. Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var…” sözleriyle ifade etti.

adsizas-001.jpg

Etiketler :