İddialar doğru çıktı. Camdaki Kız'a yeni transfer! İşte Nalan'ın babasını canlandıracak oyuncu

Hande Ataizi ve Nur Sürer'in ayrılmasının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Nalan'ın babasını canlandıracak oyuncu açıklandı.

İddialar doğru çıktı. Camdaki Kız'a yeni transfer! İşte Nalan'ın babasını canlandıracak oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 22 Aralık 2022 21:14

Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisi üçüncü sezonunda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin kadrosundan bazı ayrılıklar yaşandı.

Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi ve ardından da Feride karakterine hayat veren Nur Sürer diziye veda etti. Dizinin kadrosuna ise nefes kesecek bir karakter dahil oldu. Nalan'ın babası yeni bölümlerde seyircinin karşısına çıkacak. Uzun bir süredir Nalan'ın babasının yüzü gösterilmiyordu. Aranan oyuncu bulundu ve gizem artık çözüldü.

Cumhuriyet gazetesi tarafından paylaşılan haberde Metin karakterine hayat verecek oyuncunun kim olduğu resmen duyuruldu. 

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin konu edinen ‘Camdaki Kız’ dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizi ekibine, oyuncu Engin Alkan da katıldı.


Alkan dizide, Nalan’ın babası olan Metin isimli karakteri canlandıracak.

2446558-f096a83579985ddf9945b4dbffa8b504-640x640.jpg

Engin Alkan bir döneme damga vuran Yedi numara dizisinde Vahit karakterine hayat veriyordu. Usta oyuncu artık Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisiyle seyircilerle buluşacak.