İddialar gerçek çıktı! Show TV resmen bir diziyi daha finale yolladı

Canan Ergüder, Serhat Teoman ikilisinin de yer aldığı Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinin finali doğru çıktı. Sevilen dizinin finali Show TV tarafından da doğrulandı.

İddialar gerçek çıktı! Show TV resmen bir diziyi daha finale yolladı
Yayınlanma Tarihi : 20 Nisan 2022 23:34

Show TV ekranlarında yayınlanan bir çok dizi büyük hüsran yaratmış durumda. Nedendir bilinmez büyük umutlarla başlayan Oğlum dizisi beklenen ilgiyi görmedi.

CANAN ERGÜDER'İ SETLERE GERİ DÖNDÜRMÜŞTÜ

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine hayat veren Canan Ergüder, kanser tedavisi görmeye başlayınca dizi setine ara vermek zorunda kalmıştı.

Uzun bir sürecin ardından sağlığına kavuşan  Canan Ergüder, tekrar hayranlarıyla Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisiyle buluşmuştu.

Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinin en az iki sezon süreceğine dair beklentiler vardı. Ancak dizi sezon sonunu bile beklemeden final yaparak ekrana veda edecek.

2109.jpg

STAR TV'DEKİ PARTNERİ DE GELMİŞTİ

Öte yandan Canan Ergüder'le birlikte Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Serkan karakterine hayat veren Serhat Teoman'da Oğlum dizisine dahil olmuştu.

İkilinin Star TV  ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisindeki uyumu bu dizide de devam etmişti.

canan-erguder-serhat-teoman.jpg

 

Ancak dizi başlangıçta iyi sonuçlar elde etmesine rağmen ilerleyen bölümlerde beklenen ilgiyi görmedi ve kanal resmen final kararı aldı.

623220c486b2441114450544.jpg

DEDİKODU SANILIYORDU GERÇEK ÇIKTI

Üstelik Oğlum dizisinin final yapacağı iddiaları dedikodu sanılıyordu. Ancak kanal yönetimi tarafından da doğrulanınca iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Milliyet'in haberine göre; Canan Ergüder ve Songül Öden'in başrolü oldukları dizi Oğlum için beklenen son geldi. Show TV'nin büyük umutlar ile başlattığı dizi için final kararı verildi. Kanal bu kararı resmen duyurdu.

Show TV'de başlayan 'Oğlum' dizisi için final kararı verildi. Canan Ergüder'i setlere geri döndüren projenin reytingleri çok düşük kalmıştı.