İddialı başladı ancak işler yolunda gitmeyince FOX TV Mahkum dizisine final kararı verdi

İsmail Hacıoğlu ve yakışıklı oyuncu Onur Tuna'nın başrollerindeki Mahkum dizisi ikinci sezon beklenen ilgiyi bulamadı. Dizi reyting kaybı yaşamaya devam ederken FOX TV final kararı vermek zorunda kaldı. Diziyle ilgili son bilgiler de resmen duyuruldu

İddialı başladı ancak işler yolunda gitmeyince FOX TV Mahkum dizisine final kararı verdi
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2022 13:30

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisi ilk sezonda büyük ilgi görmüştü. Ancak dizide yaşanan ayrılıklar ve ikinci sezondaki hikayedeki tutarsızlık seyircilerin kaçmasına yol açtı.

Başlangıçta iddialı dizilerden biri olan Mahkum dizisi reyting kaybı yaşayınca FOX TV yönetimi de diziye final kararı vermek zorunda kaldı.

Günlerdir dedikodu olarak gösterilen bu iddia  da kanal yönetimi tarafından resmen doğrulanmış oldu. Yani artık Mahkum dizisi için yolun sonuna gelindi. Ve bu karar oyunculara da bildirildi.

KAÇINCI BÖLÜM FİNAL YAPACAK?

Güney Kore dizisi Innocent Defendant’tan uyarlanan ve ilk sezonu ile çok konuşulan Mahkum dizisi 2. sezonunda bekleneni veremedi.

1665473549583-mahkum-88752-large-image-08-b-644-ba-b-408-47-be-9-ed-0-fe-59-b-0-a-7-fc-97.webp
Geçen sezon fırtına gibi esen ve her hafta izleyicilerini ekranlara kilitleyen yapım hakkında yeni bir karar alındı.


İkinci sezonu başlayan dizi 31 veya 32. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Dizinin final kararı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: t24.com.tr