İrem Helvacıoğlu'ndan beklenmedik karar! Başlamadan ayrıldı...

İrem Helvacıoğlu, Kanal D'nin D Media imzalı merakla beklenen yeni dizisi 'Senden Önce' ile el sıkışmıştı. Ünlü oyuncu üç başrollü diziden başlamadan ayrıldı.

İrem Helvacıoğlu'ndan beklenmedik karar! Başlamadan ayrıldı...
Yayınlanma Tarihi : 13 Aralık 2023 22:32

'Sen Anlata Karadeniz' dizisinde canlandırdığı 'Nefes' karakteriyle iyi bir çıkış yakalayan İrem Helvacıoğlu, son olarak 'Yürek Çıkmazı' adlı dizide rol almıştı. Bir süredir hangi projeyle ekranlara döneceği merak edilen Helvacıoğlu, Kanal D'nin yeni dizi projesi 'Senden Önce' ile el sıkışmıştı. Ancak Helvacıoğlu, başrolünü İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen ile başrolünü paylaşacağı diziden ayrıldı. 

iremhelvaciogludizi.jpg

Dizinin Yeni 'Sahra'sı Kim Olacak?

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İrem Helvacıoğlu Kanal D’nin “Senden Önce” dizisinin başrolleri arasına katılmıştı. D Media imzalı dizide 'Sahra' rolü için anlaşma imzalamıştı. Güzel oyuncu hafta başı diziyle prensipte anlaşmıştı. Ancak taraflar son anda sözleşme koşullarında anlaşamadı. İrem Helvacıoğlu “Senden Önce” dizisine başlamadan ayrıldı.

Serdar Gözelekli’nin yöneteceği, Başak Angigün’ün ise yazdığı dizide İbrahim Çelikkol ile Melis Sezen başrolleri paylaşıyor. Dizinin yeni Sahra’sının kim olacağı ise merak konusu oldu.

Etiketler :