İsmail Hacıoğlu'lu 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden heyecanlandıran haber! Usta isim kadrosunda...

Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun merakla beklenen 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmine tiyatro, dizi ve sinema dünyasının etkili bir ismi dahil oldu.

İsmail Hacıoğlu'lu 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminden heyecanlandıran haber! Usta isim kadrosunda...
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2023 23:57

Son olarak 'Mahkum' dizisinde canlandırdığı ikiz kardeşler 'Barış' ve 'Savaş' karakteriyle 7'den 70'e herkesin tanıdığı isim haline gelen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun yeni filmi 'Cem Karaca'nın Gözyaşları'na tiyatro, dizi ve film dünyasının usta ismi dahil oldu.

Türkiye Gazetesi'nin derlediği habere göre; Ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu’nun başrolünde yer alacağı Türk rock müziğinin unutulmaz isimlerinden Cem Karaca’nın hayat hikayesini anlatan ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Fikri Harika ve Aytaç Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu ise Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık’ın kaleme aldığı filmin başrol oyuncusu Hacıoğlu’nun ikinci büyük rol arkadaşı belli oldu.

cscsdcd.jpg

‘CEM KARACA’NIN GÖZYAŞLARI’ FİLMİNE YILDIZ YAĞIYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Filmde Cem Karaca‘nın babası Mehmet Karaca‘yı “Fikret Kuşkan”, ilk eşi Semra Özgür‘ü “Buçe Buse Kahraman” ve 3. eşi Feride Balkan’ı ise Melisa Aslı Pamuk oynayacak. Filmin kadrosuna son olarak usta oyuncu Erkan Can da katıldı.

glenn-carstens-peters-eoqhsffbhrk-unsplash-3.jpg

İSMAİL HACIOĞLU’NUN YENİ İMAJI BEĞENİ TOPLADI

Anadolu rock müziğinin kurucusu Cem Karaca’nın hayat hikayesini anlatan filmin hazırlıklarına devam eden oyuncu Hacıoğlu, sık sık müzisyen Cem Öget, Zafer Şanlı ve Aydın Şeref’le buluşup beraber çalışıyor. Adı filmin başrolü için anıldığından bu yana şan dersi aldığı bilinen oyuncunun Cem Karaca’nın şarkılarının yanı sıra imajı için de çalışmalarda bulunduğu öğrenildi.

Oyuncu Hacıoğlu’nun geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni imajı dikkat çekti. Oyuncunun yeni imajı takipçileri tarafından da beğeni topladı.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan