Kaan Yıldırım ve Seray Kaya'lı 'Kopuk' dizisinden ilk kare

Kaan Yıldırım ve Seray Kaya'nın başrolünde yer aldığı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Kopuk' sete çıktı. Dizin başrol oyuncularından da ilk kare geldi.

Kaan Yıldırım ve Seray Kaya'lı 'Kopuk' dizisinden ilk kare
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2023 19:20

Kaan Yıldırım ve Seray Kaya'nın başrolünde yer aldığı FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Kopuk'tan ilk kare geldi. İstanbul'un evleri ve tarihi dokusuyla ilgi çeken semti Tarlabaşı'nda sete çıkan ekip çekimlerden fotoğraf yayınladı. 'Öğretmen', 'Yalancılar ve Mumları', 'Vatanım Sensin' ve 'Lale Devri' gibi yapımların yönetmeni Koray Kerimoğlu'nun kamera arkasına geçtiği dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

adsiz-005.png

FOX'un 'Kopuk' Dizisinden İlk Kare 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dizide Kaan Yıldırım (Ferhan), Biran Damla Yılmaz (Sera), Seray Kaya (Müjde), Mustafa Açılan (Tan), Sarp Akkaya (Faruk), Engin Alkan (Bumin), Kadir Çermik (Ziya), Melisa Doğu, (Perihan), Evliya Alkan (Damat Erdem), Sahra Şaş (Nihal), Merve Çağıran (Gonca), Edip Tepeli (Bili), Cem Söküt (Cüneyt),  Umut Kaya (Erdal), Hakan Çelebi (Nazif), Hakan Yufkacıgil (Lastik Muarrem), Güneş Hayat (Naciye) ve Cansu Tuman (Yasemin) rol alıyor.

adsiz2-002.jpg

Etiketler :