Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisine Yalı Çapkını’ndan beklenmedik transfer!

Yakın bir zaman önce Yalı Çapkını dizisindeki hikayesi sona eren Cansu Fırıncı, Arka Sokaklar dizisinde ‘Emniyet Amiri Ünal’ karakteriyle seyirci karşısında olacak. Arka Sokaklar dizisi yeniden Kanal D ekranlarında yayında olacak.

Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisine Yalı Çapkını’ndan beklenmedik transfer!
Yayınlanma Tarihi : 02 Ağustos 2023 23:56

Haber7.com'dan Kübra Yılmaz'ın derlediği habere göre;  Son olarak Yalı Çapkını projesinde rol aldığı ‘İbrahim’ karakteriyle isminden bahsettiren Cansu Fırıncı, Kanal D’nin uzun ömürlü dizisi Arka Sokaklar’la sözleşme imzaladı.

arka-sokaklara-yali-capkinindan-beklenmedik-transfer-yeni-rolu-herkesi-sasirtti-1690966931-9349-001.jpg

Cansu Fırıncı’nın Arka Sokaklar’da hangi rolle kameralar karşısına geçeceği belli oldu. Orhan Oğuz’un yönettiği, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı, Türker İnanoğlu’nun yapımcısı olduğu Arka Sokaklar’ın yeni transferi Cansu Fırıncı ‘Emniyet Amiri Ünal’ karakterini üstlenmeye hazırlanıyor.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNE VEDA ETMİŞTİ

fwgp2-1690967188-1867.jpg

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Star TV’nin OGM Pictures imzalı dizisi Yalı Çapkını’na veda etme gerekçesini şu şekilde açıklamıştı: "Karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldım. Ama benim kararımdı. Entrika dizisi olarak tasarlanmıştı ama reytingi tutunca romantik komediye dönüştü. Yan hikayelerinden bazıları ölümsüzleşti. Rolüm figüran düzeyde kaldı. Kariyer için benim için zararlı durumdu. Yapımda anlayışlı olarak karşıladı."