Kanal D'deki Camdaki Kız'ın sevilmeyen karakteri diziye veda etti

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisine sevilmeyen karakter veda etti. Ünlü oyuncunun hikayesi bitti

Kanal D'deki Camdaki Kız'ın sevilmeyen karakteri diziye veda etti
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2023 22:22

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi 3.sezonunda da iddialı yolculuğuna devam ediyor. Dizi mayıs sonunda final yaparak ekranlara veda edecek.

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosuna ve karakterlerine yeni bir isim daha eklenmiş ve seyirciler tarafından o karakter hiç sevilmemişti.

EMİR KADRODAN AYRILIYOR

Selen'in eski sevgilisi olarak diziye dahil olan Cemal Hünal, Emir karakterine can veriyordu. Emir bu akşam yayınlanan 71.bölümde diziye veda etti.

6332cd9f4e3fe1144082ec94.jpg

Emir karakteri seyirciler tarafından pek sevilmiyordu.

CEMAL HÜNAL HAKKINDA BİLGİLER

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'daki Gordonstoun International Summer School'a gönderildi.

Lisenin ardından Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşadıktan sonra oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitti. UCLA Extension'da, Santa Monica Koleji'nde ve Londra Film Okulu'nda tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol aldı. Bir Zamanlar Osmanlı dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı