Kanal D'deki Yargı dizisinde beklenmedik gelişme! Öldü sanılıyordu geri dönüyor

Senarist Sema Ergenekon, Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisiyle ilgili seyircilerin kafasını karıştıran bir paylaşıma imza attı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde beklenmedik gelişmeler var

Kanal D'deki Yargı dizisinde beklenmedik gelişme! Öldü sanılıyordu geri dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 01 Ağustos 2022 14:22

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ilk sezonuyla büyük ilgi görmüştü. Dizi önümüzdeki ay yeni sezonuyla ekranda olacak. Herkes Kaan Urgancıoğlu'na ne olduğunu merak ediyor. Yargı dizisindeki canlandırdığı Ilgaz karakteri ölmüştü. Ceylin tarafından öldürülen Ilgaz herkesi üzüntüye boğmuştu. Şimdi herkes Ilgaz geri dönecek mi dönmeyecek mi diye merak ederken beklenmedik bazı gelişmeler yaşanabilir. Yeni sezonla ilgili paylaşımlarını sürdüren senarist Sema Ergenekon sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşıma imza attı.

semaergenekon-yargi.webp

Senarist Sema Ergenekon tarafından paylaşılan yukarıdaki görsel kafa karışıklığına yol açtı. Acaba dizide birisi mezarından çıkıp hortlayacak mı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

O ismin Ilgaz olmadığı biliniyor. Ilgaz henüz gitti mi kaldı mı çünkü belli değil.

Kafa karışıklığına yol açan isim Engin oldu.

Bilindiği gibi Engin ölmesine rağmen zaman zaman geçmişten gönderdiği video ve mesajlarla epey diziyi alt  üst etmişti.

Şimdi televizyongazetesi.com tarafından da ortaya atılan iddialara göre Engin her an geri dönebilir. 

semaergenekon-1-2.webp

Yargı dizisinde Onur Durmaz canlandırdığı Engin karakteriyle tüm sezona damgasını vurmuştu. Hatta en az başrol oyuncuları kadar etkileyici bir karakter olmuştu. Seyircinin kafasında zaman zaman bazı sorular vardı.

Engin ölmedi bir yerlerden çıkacak duygusu hep hakimdi.

Senarist Sema Ergenekon tarafından paylaşılan bu görseller de tüm iddiaları güçlendirdi. İkinci Sezonuyla Eylül ayında ekranda olacak olan Yargı dizisinin yeni bölümleri şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

Herkes Ilgaz'dan çok şimdi Engin'in geri dönüp dönmeyeceğini merak eder oldu.

Yargı dizisinden bazı ayrılıklar olduğu gibi yeni oyuncuların da kadroya  alınması bekleniyor. Yunanistan'da da Yunan versiyonu çekilen Yargı dizisinin bu sezon sonunda da final yapması bekleniyor. Başlangıçta tek sezon olarak düşünülen Yargı dizisinin reytingleri iyi gidince Kanal D ve yapım şirketi ikinci sezonda da anlaşmaya varmıştı. Yargı dizisinin yeni bölümlerinin Eylül ortasında Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayında olması bekleniyor.