Kanal D'deki Yargı dizisinden gelen son haberler kötü.. Ekranda yer almayacak

12 Şubat 2023 akşamı ekrana gelmeyen Yargı dizisiyle ilgili yeni gelişme. Gelen bilgilere göre Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki 'Yargı' adlı TV dizisi bu haftada ekrana gelmeyecek.

Kanal D'deki Yargı dizisinden gelen son haberler kötü.. Ekranda yer almayacak
Yayınlanma Tarihi : 13 Şubat 2023 22:32

Kanal D ekranlarında 2 sezondur ekrana gelen  'Yargı' dizisiyle ilgili Kanal D yeni bir karar verdi. Dizi deprem nedeniyle yayınlanmamıştı. 

Deprem felaketi nedeniyle binlerce kişi kurtarılmayı bekliyor. 30 binden fazla vatandaş hayatını kaybetti.

Milyonlarca vatandaş deprem nedeniyle etkilendi.

YARGI YAYIN AKIŞINDA YOK

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Yargı' dün akşam ekrana gelmedi. Dizinin gelecek haftada ekrana gelmesi beklenmiyor.

63e9244f17aca90708dc6c6f.jpg

ACI BÜYÜK

Yargı dizisi, deprem felaketi nedeniyle seti durdurdu. Bu kapsamda oyuncularda depremzedeler için seferber oldu.

Çekimler olmadığı için 'Yargı' dizisinin en erken Mart ayında ekranda olması bekleniyor.

UĞUR ARSLAN'IN BÜYÜK ACISI

Yargı dizisinde Eren komiser karakterine hayat veren Uğur Arslan'da ailesini depremde kaybetmişti.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak enkaz altındaki ailesiyle ilgili bilgi veren oyuncu, şu ifadeleri kullandı: "Çok kötü bir gün geçiriyoruz. Hatay'la ilgili çok soru işareti var. Abim, yengem ve yeğenlerim maalesef göçük altında. Biz onları artık kaybetmiş olarak sayıyoruz. Onlara müdahale edecek bir süreç çalışmadı. Orada oluşan bir takım hasarlardan dolayı olduğu söyleniyor. Sayın valimiz yardım gidebilmesi için altyapı da sorunlar olduğunu söyledi. Tek temennim hızlı müdahale edilmesi. En azından kalanlar için... Herkes sağlığına kavuşur diye bir temennide bulunmak dışında bir şey söyleyemiyorum.

YARGI'NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Olay yerinde Defne’nin çantasının bulunması ile birlikte Ilgaz’ın dünyası başına yıkılır. Üstelik Metin’in durumu kritiktir, kendileriyle uğraşan bu çetenin yapabileceği kötülüklerin büyüklüğü artık herkesi tedirgin etmektedir.

“Ölü gelin” davasında bir an önce çözüme kavuşmak, Defne’yi bulmak açısından da çok önemlidir. Ilgaz, Ceylin ve etrafındakiler canlarını dişlerine takıp, tüm emniyeti seferber ederek olayı bir an önce çözmeye odaklanırlar. Fakat, her türlü karanlık yola başvurmaktan çekinmeyen Yekta ile Ömer de boş durmamaktadır.

Dava dosyasına dahil olan Çetin’in sırları bir bir açığa çıkarken bunun en büyük yansıması Osman ve Aylin’in ilişkisine olur.

Çınar’ın dikkatini çeken Eyüp ise, beklenmedik bir biçimde olayların tam ortasında olacağı bir hamleyle gelir.

Şimdiye kadar mevzu “sevdiklerini korumak” olunca her türlü yolun yürünebileceğine inanan Ceylin, Ilgaz’ın en büyük destekçisidir, ancak Defne’yi bulmak hiç kolay olmayacaktır. Karşılarında tahmin ettiklerinden daha ciddi ve tehlikeli bir çete vardır, Ilgaz Defne’yi kurtarmak adına büyük bir ikilemin içine düşer.

Habertürk - Haberciniz