Kanal D'deki Yargı dizisinden iyi haber! Yeni sezon için beklenen an geldi! Ne zaman başlıyor?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerindeki Yargı dizisinin yeni sezon tarihiyle ilgili bilgiler geldi.

Kanal D'deki Yargı dizisinden iyi haber! Yeni sezon için beklenen an geldi! Ne zaman başlıyor?
Yayınlanma Tarihi : 13 Temmuz 2022 15:13

İlk sezonuyla Kanal D ekranlarında fırtınalar koparan Yargı dizisinin yeni sezonu  için hazırlıklar önümüzdeki ay başlıyor. Yargı dizisi büyük fırtınalar koparacağa benziyor.

İlk sezonda reytinglerin zirvesinden inmeyen Yargı dizisi pazar akşamları ekrana geliyordu. Gelen bilgilere göre Yargı dizisi yine Pazar akşamları yayında olacak.

Yargı dizisinde herhangi bir gün değişikliği yok.

Ancak dizide bazı değişimler yaşanacak. Kadrodan bazı isimlerin ayrılacağına tanık olacağız. Örneğin Yargı dizisinde Ana karakterlerden biri olan Neva hakim diziye veda ediyor.

Televizyongazetesindeki bir haberde Neva karakterine hayat veren Başak Gümülcinelioğlu’nun ayrılığıyla ilgili veda açıklamasına da yer verilmişti.

Başak Gümülcinelioğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak diziye duygusal sözlerle veda etmişti.

yargi-neva-basakgumulcinelioglu-1-750x375-c.webp

Başak Gümülcinelioğlu, oynadığı karaktere ve diziye şu sözlerle veda etti: “Sana minik bir veda Neva’m. Seni çok seviyorum, iyi ki vardın, büyüdüm ve çok şey öğrendim. En çok da Türk adalet sistemini, ögelerini, işlenişini… Kendimi ve 30. yaşımı seninle öğrendim. Yargı’yı ayrı, ekibimi ayrı, oyuncu arkadaşlarımı ayrı, tüm öğelerini ayrı ayrı çok sevdim. Benim dünyada birincil görevim sevmek zaten. Ne yapıyorsam çok severek yapmak.

Bizim işimiz vedalar ve merhabalarla dolu. Hikayeler bitiyor ve başlıyor. Bugün bu vedaya üzülmeyelim. Yargı’ya, yeni sezonuna, dostlarıma başarıların en taçlanmışını dileyelim. Biz de yeni yolculuğumuza, en yakın zamanda hayalimizin ötesindekine merhaba diyelim.

Her şey için teşekkür ederim! Çok candan! Yine tam bir sezon üzerinde detay detay çalıştığım bir karakter! Çok şanslıyım ki her karakterimle en az bir yıl beraber olma şansım oldu. İyi ki!”

ILGAZ SAVCI NE OLACAK?

En çok merak edilense Ilgaz Savcının ne olacağı. Ilgaz karakterine Kaan Urgancıoğlu hayat veriyor. Ve Ilgaz savcı son bölümde öldürülmüştü. Öldüren isim Pınar Deniz'in hayat verdiği Ceylin karakteri gibi gösterilse de dikkatli seyirciler bunun böyle olmadığını belirtiyorlar.

YENİ SEZON BÜYÜK DEĞİŞİMLERE GEBE

Yargı dizisinin yeni sezonu büyük değişimlere gebe olacak görülüyor. Ağustos içerisinde Yargı dizisinin yeni sezon çekimlerine başlanacak.

Yargı yeni bölümleriyle ise Eylül ayında ekranda olacak.

Gelen bilgilere göre Yargı dizisinin yeni sezonunda yeni oyuncular kadroya dahil olacaklar. Kadroya katılacak  isimlerle ilgili seçim süreci de sürüyor.

Öte yandan Yargı dizisinin Türkiye'deki başarısı Yunanistan'ın da dikkatini çekti. Yargı dizisi Yunanistan'a uyarlanacak ve Yunanistan'da da yayınlanacak.