Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde üzen ayrıntı! Ekrandan çekileceği tarih sızdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinden seyircileri üzen haber! Hikayedeki değişiklik seyircileri şaşırtmıştı. Hikayenin neden hızlı ilerlediği belli oldu. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu hayranlarını yıkan final gelişmesi.

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde üzen ayrıntı! Ekrandan çekileceği tarih sızdı
Yayınlanma Tarihi : 12 Mart 2023 01:53

Üç sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi büyük ses getiriyor. Dizi için artık sona gelindi. Sosyal medyada final yapacağına yönelik iddialar dolaşıma sokuldu. Kanal D yönetimi iddialara yönelik açıklama yapmış değil. Kanal D her ne kadar iddialara yönelik açıklama yapmamış olsa da dizideki hikayenin ilerleyişi finalin yaklaştığının işaretleri gibi. Üç sezon boyunca fırtına koparan Camdaki Kız dizisiyle ilgili son gelişmeler.

Cumhuriyet gazetesinde aktarılanlara göre; Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinin son bölümünde yaşananlar seyirciyi ekran başına kilitlemişti. Sedat ve Nalan'ın boşanma davası büyük damga vurmuştu.

025151477-camdaki-kiz-5.jpg
Hayri ve Nalan arasındaki ilişkinin hızlı bir şekilde ilerlemesi seyircileri de çok şaşırttı.

FİNAL YAKLAŞTI

Camdaki Kız dizisindeki bu gelişmenin perde arkasında seyircileri üzen bir detay ortaya çıktı. Cumhuriyet'in edindiği bilgilere göre haziran ayında Camdaki Kız dizisi final yaparak ekranlara veda edecek.

HAYRİ VE NALAN'I BEKLEYEN SON

Dizinin finalinde ise Hayri'nin öldürülmesi bekleniyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız adlı eserinden uyarlanan dizi, kitaptaki hikayeye uygun bir şekilde ilerliyor. 

Kitapta, evli ve çocuklu olan Hayri'nin Türkan ve Nalan haricinde başka bir kadına daha aşık olduğu görülüyor. Takıntılı kişiliğiyle bilinen Hayri dizinin seyircileri tarafındanda hiç sevilmiyor.

Dizinin final sahnesinde Hayri'nin öldürülmesi bekleniyor. Yaşadığı korkunç olayları atlatamayan Nalan'ın dizinin finalinde doktora başvurması bekleniyor.

KIRMIZI ODA DETAYI

Öte yandan sosyal medyada dolaşan iddialara göre Nalan'ın gideceği doktor, tv8 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon final yapan Kırmızı Oda dizisinin başrolü Binnur Kaya olacak.

Şimdilerde Show TV ekranlarında başka bir dizide yer alan Binnur Kaya'nın konuk oyuncu olarak Camdaki Kız dizisine girmesi bekleniyor. Ünlü oyuncu daha önce de Masumlar Apartmanı dizisinde doktor hanım karakterine can vermişti.