Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisine ödüllü oyuncu dahil oldu! Yeni bölümde ekranda yer alacak...

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünü paylaştığı Kanal D'nin iddialı dönem dizisi 'Dilek Taşı'na yeni oyuncu dahil oldu. 'Dündar Bolatlı' karakteriyle diziye dahil olan ünlü isim yayınlanacak ilk bölümde ekranlarda yer alacak.

Kanal D'nin 'Dilek Taşı' dizisine ödüllü oyuncu dahil oldu! Yeni bölümde ekranda yer alacak...
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2023 16:56

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın başrolünü paylaştığı Pastel Film imzalı 'Dilek Taşı' dizisi yayınlandığı ilk bölümden bu yana adından söz ettirmeye devam ediyor. Can Sinan ve ekibinin kaleme aldığı dizi, geçtiğimiz hafta yayınlandığı 4. bölümünde kadrosuna Kürşat Demir, Şirin Öten ve Turan Selçuk Yerlikaya'nın dahil olmuştu. Dizinin 5 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde seyirciyi bir ünlü isim daha selamlayacak. 

'Muhteşem Yüzyıl', 'Karadayı' ve 'Menajerimi Ara' gibi birçok başarılı dizilerde rol alan ünlü isim son olarak 'Vermem Seni Ellere'de 'Şakir' karakteriyle ekranlarda yer almıştı. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-003.jpg

'VERMEM SENİ ELLERE'NİN YILDIZI 'DİLEK TAŞI' KADROSUNDA

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yeni bölümlerde Volkan Kocatürk’ün yönetmen koltuğuna oturacağı diziye “Dündar Bolatlı” karakteri dahil olacak. 

Role birçok ödüllü filmde birbirinden başarılı performanslara imza atan Fatih Al hayat verecek. Ünlü aktör dizide Bolatlı Gıda fabrikasının sahibi ve 'Serkan’ın (Kürşat Demir) babası olarak seyirci karşısına çıkacak.

Erdoğan Kan

Etiketler :