Kanal D'nin Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan’ın hamileliği tüm dengeleri değiştirdi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde dengeler alt üst olmuş durumda. Türkan'ın hamileliği dizideki tüm hikayeyi değiştirecek gibi görünüyor

Kanal D'nin Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan’ın hamileliği tüm dengeleri değiştirdi!
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2022 13:57

Yayınlandığı ilk sezonda reyting rekorları kıran Üç Kız Kardeş dizisi ikinci sezonunda da reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Camdaki Kız dizisinden sonra belki de Kanal D'nin en başarılı dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş dizisinde dengeler tümüyle değişmek üzere.

Şimdiden dizinin hikayesinde büyük değişim başlamış durumda. Televizyongazetesi.com sitesinde yayınlanan haberde; Üç Kız Kardeş dizisindeki yaşanacak değişim masaya yatırıldı. Dizinin seyirci kitlesi de aslında bu değişimin çoktan farkında. İşte o analiz.

Mine’nin yaşadığı lohusa depresyonu sonucu Kiraz bebeğe “Baban seni sevmiyor, istemiyor. Bir işe yaramadın.” demesi izleyiciyi çok şaşırttı. Nesrin’in Türkan’a uygulanan kötü muameleye şahit olması sonucu kızını alması izleyicide büyük merak uyandırdı.

Türkan’ın hamile olma ihtimali ise kardeşlerini ve Türkan’ı çok mutlu etti. Uzun bir aradan sonra Nesrin’in hafızasının geri gelmesi aileyi sevince boğdu.

Derya, telefonlarına çıkmayan Hakan’ın peşine düştü. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan’ı bulmak için İzmir’e gitti. Derya’nın Hakan’ın gidişiyle yaşadığı üzüntünün yanı sıra Fatih’in de babası olduğunu iddia etmesi onu derinden sarstı. Tüm bu yaşananlar karşısında Serdar, Dönüş ve Derya, gerçekler ve tatlı yalanlar arasında kaldı.

Rüçhan, Mustafa’nın varlığından rahatsız oldu ve Mustafa’nın neden Ayvalık’ta olduğunu sorgulamaya başladı. Özer ise yıllar önceki aşkı ve oğlu Mustafa’nın annesi Sevilay ile yeniden karşılaştı.

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme aldığı, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan dizi “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de…

1722116.jpg

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisi bir kitap uyarlaması. CNN Türk'ün derlediği bilgilere göre; Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır.

Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın'ın aynı ismi taşıyan kitabından uyarlanmıştır. 

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncu kadrosunda ; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi isimler yer almaktadır.