Kanal D'nin Yargı dizisinde Beklenmedik Son! Ceylin ve Ilgaz'ı bitiren gerçek

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşanacak. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun hayat verdiği Yargı dizisinde Çınar'ın suçsuzluğunu kanıtlayacak bir gelişme var

Kanal D'nin Yargı dizisinde Beklenmedik Son! Ceylin ve Ilgaz'ı bitiren gerçek
Yayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2022 02:02

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yine büyük dram dolu bir bölümle ekrana gelecek. Şimdiye dek 29 bölümdür ekranda olan Yargı dizisi ikinci sezonda da devam edecek.

Yargı dizisinin Haziran öncesinde yani Mayıs'ın son haftasında sezon finali yapacağı öğrenildi.

Şimdiye dek yayınlanan her bölüm yeni bir olayla başlayıp bitmişti.

ÇINAR TUTUKLANMIŞTI

Son bölümde Çınar tutuklanmış ve Metin amir ise serbest bırakılmıştı. Ceylin ile Ilgaz'ın yeniden eve dönmesi bekleniyordu. Final sahnesinde ise Ceylin birine zarar vermişti.

YENİ FRAGMANDA DİKKAT ÇEKEN GELİŞME

Yargı dizisinin 30.bölümüne ait 2.fragman resmi kanalda yayınlandı. 

yargi-cinar-kimdir.jpg

PARS OLAYI ÇÖZDÜ

Pars ve Eren komiser Çınar'ın haklı olup olmadığını anlamak için çalışmalara başladı. Çınar'ın serbest bırakılıp bırakılmayacağı duruşmada belli olacak.

YEKTA DA İŞİN İÇİNDE

Yargı dizisinde Yekta'da Çınar'ın masumiyetini kanıtlamak için çalışmalara başladı. Bu nedenle Çınar'ın vekaletini aldı.

Yekta kaybetmeyi seven biri değildir. Bu yüzden Çınar'ın serbest bırakılması için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Çınar'ı satan Serdar'ın  yanına giden Yekta ne olup bittiğini öğrenecek ve Çınar'ı ilk duruşmada serbest bıraktıracak gibi duruyor.

CEYLİN ÇINAR'I ÖLDÜRECEK

İddialara göre dizide yaşanan zaman atlamasında Ceylin cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor. Ceylin'in kime zarar verdiği büyük merak konusuyken Ceylin'in yapacağı şey belli.

Tıpkı babası Zafer gibi kendisi adaleti sağlamak için cezaevinden çıkan Çınar'ı öldürecek ve bu kez hikaye Çınar'ın katili kim sorusuna cevap arayacak..

yargi-seda-nergisozturk112.jpg

Bazı yorumculara ise aslında Çınar'ı öldüren Ceylin değil annesi Gül hanım olacak.. Peş peşe seçenekler artarak devam etse de Yargı dizisinin 30.bölümünde büyük bir fırtına kopacak gibi duruyor. 

CEYLİN VE ILGAZ'I BİTİREN GERÇEK

Öte yandan Ceylin ve Ilgaz'ı bitiren bir gerçek daha ortaya çıkacak. O gerçek ise Zafer'in  üzerinde tek kurşun değil de üç kurşun olduğu gerçeği.

Diğer iki kurşun Serdar tarafından sıkılmış gibi duruyor. Bu gerçeği ise Yekta ortaya çıkaracak. İşte bu gerçek hem Ceylin hem de Ilgaz'ı bitirecek gibi.. 

Yargı dizisi 24 Nisan 2022 Pazar akşamı 30.bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 

YEKTA İÇİN BEKLENMEDİK ÖVGÜ

Öte yandan Yekta karakteri hakkında  Milliyet gazetesinde yayınlanan bir yazı da sosyal medyada gündem olmayı başardı. Yazıyı yayınlanan isim Milliyet Bloga yazarlarından Anibal Güleroğlu oldu. 

Anibal Güleroğlu, Yekta karakteri için bakın neler yazdı.

“Uğur Polat’ın hayat verdiği Yekta Tilmen’in ayrı bir yeri olduğunu da söylemeden edemeyeceğim. Çünkü Adalet Binası’na gelip savcılara musallat olmayı neredeyse hobiye dönüştüren Yekta gerek meslek hayatında gerekse özelinde yaptıklarıyla ‘Yargı’nın sinsi kötülüğü pozisyonunda adeta.

Öğretimini tamamlamadan Avukat diploması almayı başaran, bu gerçek ortaya çıkmasın diye ortamı havaya uçurmaktan çekinmeyen… İnsanlarla özellikle de oğlunu kendinden koparttığına inandığı Ceylin’le uğraşmaktan bıkmayan… Davalarını ‘Kim daha çok sesini yükseltirse o kazanır’ mantığıyla yürütmeyi alışkanlık edinip şova dönüştüren Yekta, ‘Hem suçlu hem güçlü’ durumunda.

6253e8783ab1660768814d85.jpg

Onun masum görünümlü kötülüğündeki en büyük tehlike de şamatacı varlığıyla maskelenen ‘sinsilik’!”

Yargı dizisinde Yekta karakteri fark yaratıyor… Onun yaptıkları büyük kötülük ama hayatın bir gerçeğini de ortaya koyan bir karakter bu… Yekta, kötülük yapmayı doğal bir hak gibi görüyor. Kendisini temize çıkartmak için de her türlü dümeni çevirebilecek bir sinsiliğe sahip olan bu karakter, adeta kötülüğün sevimli yüzü gibi oldu.

YEKTA KARAKTERİ DİZİNİN EN ETKİLİ KARAKTERİ

Öte yandan Yargı dizisi başladığı ilk günden itibaren zaten Yekta karakterinin dizinin en etkili oyuncusu olacağı belliydi. Dizi başlarken de gerek magazin basınında gerekse sosyal medyada bu karakterin ön planda olacağı duyurulmuştu.

Uğur Polat tarafından canlandırılan Karakter Yargı dizisinin kuşkusuz en önemli karakterlerinden biri olduğu gibi yayınlanan her bölümde de bu karakterler fırtınalar estirmeyi başarıyor.