Kanal D'nin Yargı dizisinden seyircileri üzen karar! "Her şey kararında..."

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinden seyircileri üzen karar

Kanal D'nin Yargı dizisinden seyircileri üzen karar! "Her şey kararında..."
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2022 00:32

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden birisi de Yargı dizisi. iddialı dizilerden biri olan Yargı dizisi sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyük ilgi görüyor.

Ulusalpost.com haber muhabirlerinin edindiği bilgiye göre Yargı dizisinin Yunanistan'da da bir benzeri çekiliyor. Yani dizi Yunanistan'a uyarlandı.

Ancak Türkiye'de yayınlanan Yargı dizisi kadar ilgi görecek mi görmeyecek mi henüz belli değil.

Yargı 18 Eylül akşamı yayınlanan 35. bölümüyle yaz boyunca süren meraklı bekleyişin hakkını verdi. Reytinglerde güzel sonuçlar alan dizi, sosyal medyada da aynı akşam yayınlanan rakiplerine açık ara fark attı.

15299546-728xauto.jpg

Yeni sezonuyla ekranlara damga vuran diziyle ilgili herkesin aklında tek bir soru var. 

Haber Global tarafından paylaşılan bir haberde Yargı dizisinin hayranlarını üzecek bazı detaylar paylaşıldı. Bu detaylara bakıldığında Yargı dizisi final yapacak. Finaliyle ilgili bilgileri de sizler için araştırdık.

Hikayede büyük değişimlerin yaşandığı Yargı'yla ilgili akıllara gelen tek soru: "Bu sezon dizinin son sezonu mu olacak?"

TV eleştirmeni Sina Koloğlu, izleyicinin merak ettiği bu sorunun cevabını sosyal medyada verdi.

Güvenilir bir kaynaktan aldığı bilgiyi seyirciye aktaran Koloğlu, Yargı dizisinin bu sezon sona ereceğini belirtti.

3514132-e2e44c26dc4a263829b85468d67dec30-640x640.jpg

FİNAL NE ZAMAN?

Öte yandan Yargı dizisinin ne zaman final yapacağı da belli oldu. Ulusal Post'un edindiği bilgiye göre Yargı dizisi Haziran ayında final yapacak.

Haziran ayında yapacak final sonrası Yargı'nın hikayesi tamamen sona ermiş olacak. Yargı dizisi zaten tek sezonluk bir diziydi. Ancak dizinin büyük ilgi görmesi üzerine Kanal D bir sezon daha devam ettirme kararı almıştı.