Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozkoparan’a yeni rakip! Darmaduman dizisi geliyor! Kadrosu yıldızlar geçidi

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora’nın başrollerinde yer aldığı Darma Duman dizisi FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozkoparan dizisinin reytinglerini yerle bir edeceği tahmin ediliyor

Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2022 16:10

Kısa bir süre sonra FOX TV ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin adı da bir hayli ilgin. Darmaduman...

Son dönemde genç kuşağı etkileyecek diziler peş peşe yayınlanıyor.

Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozkoparan, Tozlu Yaka gibi diziler onlardan bazıları... Darmaduman dizisi ise biraz farklı. Çünkü dizi bir uyarlama.

ABD'Yİ SALLAYAN DİZİNİN UYARLAMASI ÇIKTI

ABD’de 10 yıl boyunca ortalığı kasıp kavuran bir diziydi Beverly Hills 90210. Dizi Türkiye’de de Evimiz Hollywood’da ismiyle yayınlanmıştı. 1990-2000 yılları arasında tam 10 yıl süren, televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından birisi olma ünvanını da taşıyan dizinin şimdi yerli uyarlaması geliyor!

FOX TV'de yayınlanacak olan dizinin kadrosunda ''Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora’nın başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca deneyimli isimler de yer alıyor. Necip Memili, Nur Fettahoğlu ve Meral Çetinkaya'' gibi isimler yer alıyor.

Darmaduman dizisinin ortalığı karıştırması ve Kardeşlerim, Duy Beni ve Tozkoparan dizilerinin reytinglerini alt üst etmesi bekleniyor.

 Damla Serim’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı dizi Ay Yapım tarafından çekilecek. Darmaduman dizisinin yayın günü ise henüz netleşmedi.

Öte yandan dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı

Kaynak: Televizyongazetesi.com