Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci yeni dizi "Aile"de!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci yeni bir diziyle ekranlara dönüyorlar. Televizyon seyircisini sevindirecek dizide Kıvanç Tatlıtuğ , Volta adlı bir gece kulübü işleten Aslan karakterine hayat verecek. Özge Özpirinçci ise psikolog Devin olacak

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci yeni dizi "Aile"de!
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2022 21:03

Show TV ekranlarında 'Aile' ismiyle yeni bir dizi başlıyor. "Yakamoz S-245" dizisinde de birlikte rol alan ikili "Aile" dizisinde yeniden partner oldu. 

Kıvanç Tatlıtuğ, "The Sopranos" dizisinin uyarlaması olan "Aile"de kalabalık bir ailesi olan ve Volta adlı bir gece kulübü işleten Aslan karakterine hayat verecek. Özge Özpirinçci ise Aslan'ın ailesini tedavi etmeye çalışan psikolog Devin rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Dizi Show TV'de yayınlanacak.

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ay Yapım tarafından çekilecek ve Ahmet Katıksız’ın yöneteceği dizinin ara verilen hazırlıklarına bu haftadan itibaren başlanıyor.

Dizinin kadrosunda genç yetenekler de yer alacak. 

aile-dizisi.jpg

Uzun yıllar sonra yeniden TV ekranında olacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları da gelen bu müjdeli haberle çok mutlu oldular.