Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol olduğu diziye yeni bir oyuncu daha katıldı

Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan) ile Serenay Sarıkaya’yı (Devin)buluşturacak olan “Aile” dizisinin kadrosuna Türk televizyon tarihinin çok değerli oyuncularından biri daha katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol olduğu diziye yeni bir oyuncu daha katıldı
Yayınlanma Tarihi : 19 Aralık 2022 22:29

Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları bu aralar çok heyecanlı. Çünkü Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi başlayacak. Dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Oyuncu seçimlerinin sürdüğü 'Aile' dizisine bir oyuncu daha katıldı.

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kıvanç Tatlıtuğ(Aslan) ile Serenay Sarıkaya’yı (Devin)buluşturacak olan “Aile” dizisi yakında sete çıkıyor. Hakan Bonomo’nun yazdığı dizi son dönemin en güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizilerinin başında geliyor. Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın beraber çekeceği dizide Nur Sürer, Aslan’ın annesi Hülya rolü için imza aşamasında… Nejat İşler’in Hülya’nın büyük oğlu Cihangir’i, Canan Ergüder’in kızı Leyla’yı oynayacağı dizide Hülya’nın kayınvalidesini usta oyuncu Emel Güksu canlandıracak.

Dizinin kadrosuna Ushan Çakır’ı ardından son olarak çok flaş bir isim katıldı. Levent Ülgen… Son olarak Baba dizisinde rol alan Ülgen, “Ailede” çok etkili bir karakterle seyirci karşısında olacak. Ülgen, Aslan’ın amcası İbo’ya hayat verecek. Aslan arasının iyi olmadığı amcasıyla iş konusunda karşı karşıya gelecek. Karşılıklı inatlaşacak. Oldukça şık giyimli bir adam olan ve bastonları meşhur olan İbo’nun sırlarla dolu hayatı dizide tansiyonu artıracak.

levenr.png

Öte yandan Aile dizisinin kadrosuna başka oyuncular da katılacak. Genç yeteneklere de bu dizinin kadrosunda yer verilmesi bekleniyor. 

AİLE DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Aile dizisinin yayınlanacağı kanalda açıklandı. Aile dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak.