Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümünden 2. fragman geldi: Cüneyd gemileri yakıyor

NOW Tv'nin Gold Film imzalı dizisi Kızıl Goncalar’ın 16. bölüm 2. fragmanı yayımlanırken fragmana Cüneyd ve Sadi Hüdayi'nin sözleri damga vurdu

Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümünden 2. fragman geldi: Cüneyd gemileri yakıyor
Yayınlanma Tarihi : 26 Nisan 2024 14:02

El Ele'deki habere göre; Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Hazal Türesan’ın başrolünü paylaştığı Kızıl Goncalar’ın 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 

Fragmanda Meryem Levent’e "Bana bir şey olursa Zeynep sana emanet" diyor. Levent’te "Kızın kızımdır" diyor. Naim Levent’e "Bundan sonra size gelmesine göre yok akit bozuldu" diyor. Levent de "Çalışmak için gelemese de öz kızını görmek için gelecek" ifadelerini kullanarak şaşırttı.   

Fragmana Sadi Hüdayi'nin ''Cüneyd bana biat edecek!' sözleri damga vurdu. Cüneyd'in ise ne yapacağı merak konusu oldu. 

KIZIL GONCALAR 15. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesinin, sandığının aksine, intihar ettiğini öğrenen Cüneyd yıkılır. Ancak bildikleriyle afallayan yalnız Cüneyd değildir.

Mira’nın gerçek annesinin Meryem olduğunu öğrenen Levent, vicdanıyla korkuları arasında sıkışır. Bu sırada Meryem de Cüneyd ve Zeynep’e dair önemli bir sırrı öğrenmiş ve köşeye sıkışmıştır.  

Müyesser, Hasna ve Affan’ın desteğini arkasına alan Sadi Hüdayi ise posta oturmak için tehlikeli ve cüretkar bir plan yapar. Cüneyd kendisini ortasında bulduğu bu mücadelede dedesi Mürşid Efendi için endişelenmektedir ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu gücü Zeynep’in sözlerinde bulacaktır. 

Levent ise Zeynep’i kurtarmak için peşine düştüğü Cüneyd’in annesiyle ilgili bambaşka bir gerçeğe ulaşsa da Meryem’in dayanacak gücü kalmamış, gemileri yakmaya karar vermiştir.