KRT TV'de beklenmedik istifa; Apar topar görevinden ayrıldı

KRT TV'de eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Apar topar görevinden ayrılan isim herkesi çok şaşırttı

KRT TV'de beklenmedik istifa; Apar topar görevinden ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 16 Nisan 2024 00:59

KRT TV'deki el değişimi de istifaları durduramadı. CHP’ye yakın KRT TV’de 25 gündür Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Yaşar Gürsoy, kanalla yollarını ayırdığını duyurdu. Bu gelişmenin ardından KRT TV'de başka isimlerin de istifa edebileceği öne sürüldü. 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ KRT'DEN İSTİFA ETTİ

medyaradar.com'un haberine göre;  Uzun yıllardır gazete ve televizyonlar önemli görevlerde bulunan Yaşar Gürsoy, KRT TV genel yayın yönetmenliği görevini bıraktığını açıkladı. 

"İLGİNÇ BİR SERÜVENDİ"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yaşar Görsoy, "Bugün itibariyle (15 Nisan 2024) yaklaşık 25 gün çalıştığım KRT'den resmen ilişiğimi kestim. Tüm meslektaş ve dostlarımın bilgisine... Çalıştığım emekçi dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım. İlginç bir serüvendi, ayrıntıları anılarımı içeren kitabımda yazarım..." İfadelerini kullandı.

YAŞAR GÜRSOY BİYOGRAFİSİ

Gazeteciliğe 1984 yılında, Güneş Gazetesi'ndeki stajı sonrasında muhabir olarak başladı. 1985'te kadrolu olarak Türkiye Gazetesi’nde aktif gazetecilik hayatına katıldı. Gürsoy, 1986-1988 yılları arasında Çetin Emeç’in Genel yayın Yönetmenliği’ni yaptığı Hürriyet Gazetesi’nde görev aldı.

1253123123-7kvk.jpg