Kurtlar vadisi dizisi geri dönüyor! Netlix, Exxen ya da Disney Plus dizinin peşinde

Necati Şaşmaz, Kurtlar vadisi dizisinin geri döneceğini duyurmuştu. Dizinin yayınlanacağı kanal merak edilirken ''Netlix, Exxen ve Disney Plus'' platformunun Kurtlar Vadisi dizisinin peşinde olduğu öğrenildi. Peki dizi hangi kanalda yayınlanacak?

Kurtlar vadisi dizisi geri dönüyor! Netlix, Exxen ya da Disney Plus dizinin peşinde
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2022 00:01

Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde Show TV'de yayınlanmaya başlamış büyük ilgi görmüştü. En çok izlenen dizilerden biri olan Kurtlar vadisi geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz katıldığı bir programda geri dönüş müjdesini vermiş ve dizinin Ocak 2023'te ekranlarda olacağını belirtmişti.

Yani 20 yıllık serüven yeniden başlıyor.

Yeni yılla birlikte 'Kurtlar Vadisi' için çalışmalara başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" dedi. Ünlü oyuncu, dizinin hayranlarını sevindiren açıklamasının ardından şu ifadeleri kullandı:

kurtlarvadisi1-616000393.jpg

397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.

Yeni Akit'in derlemesine göre; Şaşmaz geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında dizinin dijital platformların birinde ekrana geleceğini duyurmuştu.

Bu durumda dizi Netlix, Exxen ya da Disney Plus'ta ekranlara gelecek.

Dizi hayranları Kurtlar Vadisi'nin açık kanalda ekranlara gelmesi konusunda ünlü oyuncuya çağrılarda bulunuyor.

haber-kurtlar-vadisi-pusunun-efsane-ismi-geri-mi-donuyor-57091-1.jpg

ANLAŞMA ACUN'LA SAĞLANDI İDDİASI

Öte yandan medya kulislerinde dolaşan bir iddiaya göre ise Acun Ilıcalı ve Necati Şaşmaz'ın anlaşmaya vardığı öne sürülüyor.

Exxen platformunu kuran Acun Ilıcalı henüz bu projeyle ses getirebilmiş değil.

Kurtlar vadisi gibi efsane bir dizinin yayınlanacak olması Exxen platformunu uçuşa geçirecek gibi duruyor. Bu yüzden Kurtlar Vadisinin Exxen platformunda yayınlanacak olmasına kesin gözüyle bakılıyor.