Kurtlar vadisi ne zaman başlıyor? Necati Şaşmaz'ın verdiği tarih

Reyting rekortmeni dizi Kurtlar Vadisi, yayınlandığı dönemde milyonları kilitlemiş ve büyük ilgi görmüştü. Dizi Kanal D, Show TV gibi kanallarda da yayınlanmıştı. Necati Şaşmaz, Kurtlar vadisinin yeniden çekileceğini söylemişti. Dizi ne zaman yayınlanacak

Kurtlar vadisi ne zaman başlıyor? Necati Şaşmaz'ın verdiği tarih
Yayınlanma Tarihi : 25 Şubat 2023 23:16

Kurtlar Vadisi dizisinin ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Necati Şaşmaz daha önce yaptığı bir açıklamada dizinin yeniden yayınlanacağının müjdesini vermişti. 

Dizinin yapımcısı Pana Film, dizinin ne zaman yayınlanacağına dair halen bir açıklamada bulunmadı. Necati Şaşmaz'ın Ocak ayını işaret etmesinin ardından aylar geçmesine rağmen diziyle alakalı hala yeni bir gelişme yok. Dizinin hayranları, merakla verilecek olan yeni tarihi bekliyor.

TRT MÜZİK'TE AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Cumhuriyet'in derlemesine göre; Necati Şaşmaz, TRT Müzik kanalında açıklamalarda bulunmuş ve söz konusu programda şunları söylemişti.

Fenomen dizi 'Kurtlar Vadisi' ndeki 'Polat Alemdar' karakteriyle tanınan oyuncu Necati Şaşmaz, Mazhar Alanson'un TRT Müzik'te yayımlanan programına konuk oldu. 

635ccfc786b24547e8336237.jpg

Alanson'un sorularını yanıtlayan Şaşmaz, 'Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleriyle ekrana dönmeye hazırlandığını açıkladı. 

TARİH VERDİ


Önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacaklarını belirten oyuncu, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için" diye konuştu. Şaşmaz, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" ifadelerini kullandı.